Fashion Project Academy fot. Materiały prasowe

Warsztaty Dziennikarstwa Mody & Creative Writing już 14-15 kwietnia!

Przez dwa dni Warsztatów Fashion Project uczestnicy będą szlifować swoje umiejętności kreatywnego pisania. Zapraszamy do udziału w X. edycji Warsztatów Dziennikarstwa Mody & Creative Writing, które odbędą się w Domu Literatury w Warszawie.
/ 28.03.2018 13:44
Fashion Project Academy fot. Materiały prasowe

Dynamiczne i bardzo kreatywne Warsztaty Dziennikarstwa Mody & Creative Writing pozwalają odkryć tajniki dziennikarstwa mody i twórczego pisania jednocześnie wyposażając w umiejętności dziennikarskie potrzebne, aby stać się wszechstronnym i kreatywnym dziennikarzem mody.

W dzisiejszych czasach jest wielu miłośników mody i sztuk pięknych, którzy pragną zbudować swoją karierę  poprzez pisanie. Nie jest barierą, jeśli nie jesteś jeszcze mistrzem pióra, ponieważ podczas Warsztatów każdy z uczestników będzie mógł zaprezentować szóstce prowadzącym swoje warsztatowe prace by usłyszeć uczciwy komentarz i całą prawdę o tym zawodzie, zaletach i trudnościach. Nagrodą dla najlepszych jest wyróżnienie w postaci stażu w redakcji mody i zaproszenie do współpracy z FashionTV Magazine.

Podczas warsztatów uczestnicy zmierzą się z takimi tematami jak: pisanie tekstów na potrzeby prasy drukowanej w konfrontacji z internetem, opis kolekcji, lookbook, krytyka, reportaż modowy, notka prasowa, zapowiedź i relacja, recenzja filmu modowego, budowa działu mody w magazynach, storytelling, oryginalność tekstu, cyrkulacja trendów, pisanie kreatywne na potrzeby agencji reklamowych oraz twórcze pisanie czyli kreatywne podejście do tekstu.  Podczas Warsztatów Dziennikarstwa Mody & Creative Writing możesz ulepszyć swoje umiejętności pisania spotykając się i pracując z najlepszymi dziennikarzami mody i kreatywnymi w branży.

Warsztaty podzielone na wykłady i ćwiczenia praktyczne poprowadzą zawodowi dziennikarze,  redaktorzy mody i pisarze. Zajęcia odbędą się w historycznym Domu Literatury na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Fashion Project organizuje cyklicznie od dziewięciu lat warsztaty branżowe dla osób pragnących rozwijać swoje kreatywne pasje. Liczba miejsc w grupie limitowana ze względu na komfort pracy uczestników.

Więcej informacji znajduje się na: fashionprojectacademy.pl

Zapisy oraz program i prowadzący: info@fashionproject.pl

Zobacz także:
Sprawdź najciekawsze eventy i wydarzenia

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/08.04.2018 22:10
Serdecznie polecam trenera Igora Wejdź na stronę IGORTRENERONLINE.PL Osiągnij szczupłe lub muskularne ciało szybciej niż kiedykolwiek! Prosty trening, tania dieta, indywidualnie dobrana suplementacja! Wejdź teraz na igortreneronline.pl i wygraj nawet 10 tysięcy złoty! Sama skorzystałam i serdecznie polecam :D