Trwa jubileuszowa edycja Kina na Leżakach

kino na leżakach fot. Materiały prasowe
Kino na Leżakach to największe w Polsce kino plenerowe. Ogromny ekran, ciekawy repertuar, wygodne leżaki, atrakcje i upominki zapewnione przez Partnerów Głównych – to wszystko czeka na widzów spragnionych lata i kinowych emocji!
Redaktorki Polki.pl / 27.07.2022 11:45
kino na leżakach fot. Materiały prasowe

Kino na Leżakach, którego organizatorami są firma ART-FOTO-MEDIA oraz broker reklamy kinowej KinAds Media, to wydarzenie, które odbywa się po raz dziesiąty. Wieczorami w przestrzeni publicznej nadmorskich miejscowości i miast Polski Centralnej na widzów czekają darmowe pokazy filmów oraz atrakcje zapewniane przez Partnerów Głównych wydarzenia. Repertuar Kina na Leżakach to produkcje lekkie i przyjemne, odpowiednie do wakacyjnego relaksu.

Kino na Leżakach 2022 wystartowało 10 czerwca, natomiast ostatnie plenerowe pokazy zaplanowane zostały na pierwszy tydzień września. Dokładny harmonogram projekcji z podziałem na miejscowości, daty i tytuły filmów, można znaleźć na stronie internetowej wydarzenia.

Kino na Leżakach to wyjątkowe wydarzenie na wakacyjnej mapie Polski i co roku przyciąga tłumy widzów. Konkursy z nagrodami i darmowe upominki oferowane widzom przez popularne marki to dodatkowe zalety, które pokochali Polacy na przestrzeni lat. 

Partnerzy Główni Kina na Leżakach 2022 to:

  • Provident – największa instytucja pożyczkowa w Polsce, która w tym roku obchodzi 25 lecie działalności na naszym rynku. Z jej usług skorzystało już ponad 4 miliony Polaków.
  • Perrier Energize – napój energetyczny na bazie ikonicznej francuskiej wody mineralnej Perrier, naturalnej kofeiny z organicznych ziaren zielonej kawy i intensywnego naparu yerba mate, który zapewnia zastrzyk energii – tak samo, jak filiżanka kawy.
  • Kaufland – odnosząca sukcesy międzynarodowa sieć sklepów oferująca artykuły spożywcze oraz produkty codziennego użytku. W Polsce sieć posiada aktualnie 236 marketów i zatrudnia ok. 14 000 pracowników.
  • Pocztex – flagowa usługa kurierska Poczty Polskiej, uruchomiona w nowej odsłonie pod koniec ubiegłego roku. W jej ramach - za pośrednictwem strony www.pocztex.pl - możliwe jest wygodne i szybkie nadawanie, opłacanie i śledzenie przesyłek.
  • Centrum Rowerowe – internetowy sklep rowerowy istniejący od 2005 roku, w którego ofercie znajduje się ponad 20 000 produktów: sprzęt dla profesjonalnych kolarzy oraz tych, którzy jeżdżą rekreacyjnie. 
  • Totalizator Sportowy – właściciel marki LOTTO dysponujący siecią sprzedaży naziemnej obejmującą ponad 20 000 punktów, jednocześnie udostępniając gry i loterie online. Spółka od 1994 roku tylko z tytułu dopłat do gier liczbowych i loterii pieniężnych przekazała ponad 17,7 mld zł na sport i kulturę.

Organizatorzy – ART-FOTO-MEDIA, KinAds Media,

Partnerzy Główni – Provident Polska S.A., Perrier Energize, Kaufland, Pocztex, Centrum Rowerowe, LOTTO

Partnerzy medialni – RMF Maxxx, Onet.pl, Party, Viva, Polki.pl

Sprawdź harmonogram na stronie:
https://kinads.pl/kino-na-lezakach-2022/

Kino na leżakachfot. materiały prasowe

Kino na leżakachfot. materiały prasowe

Kino na leżakach
fot. materiały prasowe

Kino na leżakach
fot. materiały prasowe

Tagi: kino, film

Redakcja poleca

REKLAMA