Za nami piąta edycja Targów Mody Nocy Młodych Zdolnych

W ubiegły weekend polscy młodzi artyści prezentowali swoje prace podczas piątek edycji Targów Mody. Zobacz relację z tego wyjątkowego wydarzenia
W ubiegły weekend w Warszawie odbyła się kolejna edycja Targów Mody Nocy Młodych Zdolnych. Wydarzenie miało miejsce w nowym centrum kulturalnym Pragi – Wypiekach Kultury. Swoje kolekcje zaprezentowało 30 projektantów odzieży, biżuterii, torebek
i akcesoriów.

Zakupy u polskich projektantów upłynęły w fantastycznej atmosferze. Stara zabytkowa piekarnia przekształcona w przestrzeń artystyczną sama w sobie mogła wzbudzić niemałą ciekawość. Był to najlepszy czas na jesienno-zimowe zakupy strojów i akcesoriów bezpośrednio od polskich projektantów. Zorganizowana została także strefa chilloutu, a atmosferę miejsca podkreśliła muzyka generowana przez DJa z kolektywu We Have Cookies.

Podczas pierwszego dnia odbył się panel dyskusyjny z projektantami: Wiolą Wołczyńską, Olą Bajer - Bola i Jakubem Pieczarkowskim. Rozmowę na temat początków w branży mody, pokazów podczas Fashion Week Poland, odbiorców i klientów oraz planach na przyszłość poprowadził Konrad Fado – stylista i kurator targów.

Nasi goście próbowali uświadomić klientom, że polska moda od projektanta wcale nie jest dużo droższa od tej z sieciówki. A jeżeli jest, to tylko dlatego, że są to pojedyncze egzemplarze lub krótkie serie produkowane w Polsce, a nie w Chinach.

– mówi Konrad Fado.
V Targi Mody Nocy Młodych Zdolnych cieszyły się uznaniem klientów. Każdy mógł spędzić fantastyczny czas, obcować z modą, porozmawiać z projektantami, przymierzać ubrania i bardzo dokładnie przyjrzeć się każdej rzeczy.

Byłam, widziałam, podziwiałam… z małym synkiem. Wnętrze bardzo ciekawe, biżuteria i ubrania na najwyższym poziomie. Bardzo klimatyczny event. Czekam na kolejną edycję.

– powiedziała nam klientka, Magdalena Milik.

Na kolejną edycję Targów Mody organizatorzy zapraszają w marcu, bo właśnie wtedy jest to idealny czas na wiosenne zakupy.

Prezentujemy fotorelację z tego wyjątkowego wydarzenia:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/4 lata temu
Był ktoś na tych targach? Jak wrażenia? Ja teraz 23.11 wybieram się na event FASHION DEMOCRACY (promujemy polską modę;), ma być sporo polskich projektantów. Zapowiada się fajnie.