Osobistości show-biznesu na premierze "Flirtu towarzyskiego"

Kto taki się pojawił?
Edyta Liebert / 16.02.2016 04:49

Premierze gry karcianej "Flirt towarzyski - kuchnia i seks" Hanny Bakuły i Pawła Lorocha towarzyszył walentynkowy koktajl, który odbył się 15 lutego w restauracji QClub w Regent Warsaw Hotel w Warszawie.


Spotkanie poprowadziła znana dziennikarka muzyczna Maria Szabłowska. Dziennikarz sportowy Wojciech Zawioła specjalnie na tę okazję napisał i odczytał wiersz, którym wprowadził publiczność w nastrój flirtu i zalotów. Natomiast Leszek Mellibruda wygłosił laudację na temat relacji międzyludzkich z psychologicznego punktu widzenia, a skrzypek Bogdan Kierejsza uświetnił spotkanie występem muzycznym. Hanna Bakuła i Paweł Loroch nie omieszkali zagrać we "Flirt towarzyski" i swoim ciętym dowcipem rozbudzili wyobraźnię wszystkich zgromadzonych. Również publiczność miała okazję flirtować za pomocą otrzymanych kart do gry z autografami autorów.

 Celebryci na premierze gry Hanny Bakuły i Pawła Lorocha

Wśród znakomitych gości znaleźli się m.in. Jolanta Kwaśniewska, Agata Młynarska, Agata Passent, Anna Jurksztowicz, Agata Nizińska, Danuta Błażejczyk, Marek Dutkiewicz, Marek Borowski, Jerzy Iwaszkiewicz, Jerzy Bralczyk i inni. Nie zabrakło także dziennikarzy i fotoreporterów. Oprócz "Flirtu towarzyskiego", dużym zainteresowaniem cieszyły się też pozostałe pozycje z kolekcji autorskiej Hanny Bakuły, czyli książka "Jak być ogierem do końca życia" i gra edukacyjna memory "Koty plus". Dodatkowo na spotkaniu zaprezentowano jedwabne chusty w autorskich wzorach malarki, wykonanych przez Jedwab Polski z Milanówka. Wydarzenie odbyło się w pełnej humoru atmosferze, którą uzupełniała specjalnie przygotowana na tę okazję scenografia.

Zaglądaj także na facebooka, by być na bieżąco!

Zobacz nowość! "Z pamiętnika masażysty"

Na podstawie materiałów prasowych

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)