Sting & Shaggy fot. Materiały prasowe

Shaggy i Sting zagrają dla polskiej publiczności

Wyjątkowy duet – Sting & Shaggy – już wkrótce zagrają w Polsce w ramach światowej trasy koncertowej 44/876. Laureaci Grammy wystąpią 17 listopada w Łodzi i 19 listopada w Gdańsku. Dzień później, 20 listopada, Sting & Shaggy będą gwiazdami 10. gali Viva! Photo Awards, podczas której zagrają zarówno swoje największe solowe przeboje, jak i kawałki z podbijającego listy przebojów albumu „44/876”.
/ 03.04.2019 15:10
Sting & Shaggy fot. Materiały prasowe

Wspólne występy Stinga i Shaggy’ego scalają kultowych artystów i łączą zespoły, dzięki czemu na koncertach słuchacze mają okazję usłyszeć rewelacyjne utwory z płyty „44/876”, jak również hity solowe obu artystów: „Every Breath You Take”, „Englishman In New York”, „Message In A Bottle” Stinga czy „It Wasn’t Me”, „Mr. Boombastic” i „Angel” Shaggy’ego w zupełnie nowym wydaniu.

Pierwszy wspólny singiel Stinga i Shaggy’ego, „Don’t Make Me Wait”, zadebiutował na 1. miejscu na liście cyfrowych utworów reggae na liście Billboard. Tytuł „44/876” to nawiązanie do numerów kierunkowych – 44 dla Wielkiej Brytanii, gdzie urodził się Sting i 876 dla Jamajki, ojczyzny Shaggy’ego. To właśnie tam Sting napisał klasyk taki jak „Every Breath You Take”. Sting i Shaggy mają ze sobą znacznie więcej wspólnego – obaj uwielbiają tworzyć muzykę ponadczasową, która spełnia oczekiwania słuchaczy.

Co zrobić, by wziąć udział w konkursie VIVA! Photo Awards 2018? Zgłoszenia i formularz konkursowy znajduje się na stronie http://photo-awards.viva.pl/. Prace należy przesłać do dnia 9 listopada 2018 roku. Ogłoszenie wyników nastąpi przed galą jubileuszową, która odbędzie się 20 listopada. Nagrodzone prace zaprezentowane zostaną na łamach magazynu VIVA! oraz podczas gali finałowej konkursu. Serdecznie zachęcamy do udziału!

 Szczegółowe informacje na temat trasy koncertowej dostępne tutaj: www.sting.com/tour