Przed nami #POWERDAY! Czekają na nas bezpłatne wykłady mistrzów motywacji

Power Day fot. Adobe Stock
Co jest dla ciebie ważne? Miłość, rodzina, a może praca? Czy wiesz jednak, jak sobie poradzić z coraz większą liczbą zadań i oczekiwań, nie tracąc przy tym ważnych relacji? Jak rozpoznać kryzys zanim zniszczy nasze życie? O tym wszystkim porozmawiamy na Power Day!
Redaktorki Polki.pl / 21.08.2019 15:53
Power Day fot. Adobe Stock

Power Day to cykl wykładów i warsztatów, kilka godzin pełnych inspirujących spotkań, pozytywnej energii i wiedzy przekazywanej przez najlepszych. Olga Kozierowska, Maria Sadowska oraz Piotr Bucki – już 25 maja  w Warszawie – z myślą o kobietach, które chcą poczuć się pewnie – w biznesie i w życiu osobistym.

Wśród prelegentów znaleźli się:

  • Olga Kozierowska - bizneswoman, dziennikarka, trener biznesu i ekspertka od życiowych zmian. Stworzyła Sukces Pisany Szminką – pierwszą w Polsce organizację oraz portal internetowy, które kompleksowo wspierają przedsiębiorczość kobiet. W power speech „Jak oswoić Nosorożca” opowie o tym co robią nam lęki, jak je oswoić na poziomie emocjonalnym, somatycznym i poznawczym.
  • Maria Sadowska - uznana wokalistka, reżyserka, kompozytorka i autorka tekstów. Niepokorna i bezkompromisowa. Podąża własną drogą, stroni od sensacji i rozgłosu. Od lat zaangażowana w sprawy kobiet. Wielokrotnie nagradzana za swoje działania. Podczas wystąpienia „Jak zaakceptować zmiany i nie stracić gruntu pod nogami?” opowie jak czerpać siłę z niepewności i osiągnąć sukces i stabilizację.
  • Piotr Bucki - szkoleniowiec, wykładowca, nauczyciel, dziennikarz, coach, manager facet, syn, brat, tłumacz, wujek. Nie jest ojcem ani mężem. Bywał aktorem, konferansjerem, modelem. W każdej z ról czuje się dobrze i każda go definiuje. Jego ulubione pytanie to: „Dlaczego?”. Podczas wykładu „Masz 168 godzin. Jak świadomie wykorzystać ten czas?” odpowie jak uczyć się świadomego, uważnego, rozważnego korzystania z czasu. Z każdej chwili. Tak, by doprowadzić do sytuacji, gdy każda minuta będzie twoim świadomym wyborem.

Partnerem merytorycznym Power Day jest Fundacja Sukces Pisany Szminką, a strategicznym Edipresse Polska SA.

Power Day odbędzie się 25 maja 2019 r. w godz. 10.00 – 16.00 w Warszawie w Centrum Konferencyjnym Polin. Więcej informacji na stronie www.powerday.polki.pl

Zapisz się na bezpłatne wykłady! Liczba miejsc ograniczona.