Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę

W ramach programu „Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę” w dniach 6-19 lutego klienci sklepów Tesco będą mogli uczestniczyć w zbiórce środków finansowych na rzecz bezpańskich czworonogów.
Joanna Szczepaniak / 12.02.2014 12:28
Już po raz szósty sieć handlowa Tesco i Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt OTOZ Animals zapraszają do udziału w akcji charytatywnej „Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę”

"Pomóż zwierzętom przetrwać zimę" - kiedy?

W dniach od 6 do 19 lutego 10% wartości każdej sprzedanej karmy marki Tesco zostanie przekazane na rzecz schronisk dla zwierząt, które wybiorą internauci w głosowaniu. W tym okresie 10% wartości każdej sprzedanej karmy marki Tesco zostanie przekazane na bieżące potrzeby 10 schronisk wybranych w drodze internetowego głosowania. Każdy w dniach 6-19 lutego będzie mógł oddać głos na schronisko, które jego zdaniem najbardziej potrzebuje wsparcia. Głosowanie odbędzie się na profilu „Eksperci Tesco” na Facebooku.

"Pomóż zwierzętom przetrwać zimę" - gwiazdy wspierają!

Akcję wsparło wiele znanych osobistości takich jak Małgorzata Kożuchowska, Weronika Książkiewicz, Olga Frycz, Aleksandra Kisio, Agnieszka Kaczorowska, Agnieszka Kawiorska, Izabela Janachowska i Agata Nizińska. Celebrytki zaprezentowały na zdjęciach swoich pupili i zachęcały do brania udziału w całej akcji.

Małgorzata Kożuchowska, aktorka: "Zwierzęta mogą być naszymi najlepszymi przyjaciółmi, potrafią dać nam bezgraniczną miłość i oddanie. Niestety nie wszystkie czworonogi mają dom i kochających właścicieli. Nie bądźmy obojętni na los bezpańskich psów i kotów, szczególnie zimą, kiedy za oknem mróz. Wy też możecie 
je wesprzeć, nie tylko przygarniając pupila do domu, ale też biorąc udział w zbiórce karmy, czy zostając wolontariuszem w schronisku. Nie trzeba wiele, by pomóc wielu zwierzętom."

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA