Pokazy Tańca w kinie Helios!

Przyjdź do kina Helios i poznaj mistrzów! Zapraszamy na wyjątkowe pokazy tańca przygotowane specjalnie na premierę filmu "Step Up 3".
/ 04.08.2010 07:42

Przyjdź do kina Helios i poznaj mistrzów! Zapraszamy na wyjątkowe pokazy tańca przygotowane specjalnie na premierę filmu "Step Up 3".

"STEP UP 3" opowiada historię Luke'a, który jest tancerzem ulicznym. Jego dom to stary magazyn w Nowym Jorku. Miejsce to jest rajem dla młodych ludzi z całego świata, którzy kochają taniec i muzykę. Jedyną rodziną Luke’a są członkowie grupy House of Pirates, z którymi codziennie ćwiczy, aby pokonać swoich odwiecznych rywali z konkurującej ekipy House of Samurai. Nieubłaganie zbliża się wielki dzień międzynarodowych mistrzostw w tańcu. Luke wyrusza w miasto na poszukiwanie nowych, utalentowanych tancerzy, którzy pomogą mu wzbogacić skład jego grupy i tym samym zwiększą szansę na wygranie głównej nagrody w turnieju. Chłopak poznaje Natalie i Moose’a. Między Lukiem i dziewczyną rodzi się uczucie, jednak młoda tancerka kryje sekret, który może zniszczyć iskrzącą między nimi miłość i zaprzepaści szansę na wygranie mistrzostw. W ostatnim momencie z pomocą przychodzą sprowadzeni przez Moose’a starzy członkowie ekipy z Maryland School of Arts. Czy zdążą jeszcze przygotować się do zwycięstwa w turnieju?

W kinie Helios w Magnolia Park swoje umiejętności zaprezentują tancerze z Klubu Tańca Malwiny Pietrzyk. To niezwykłe widowisko odbędzie się w sobotę i niedzielę (7-8 sierpnia) w godz. 15.00 – 18.30.

W kinie Helios przy ul. Kazimierza Wielkiego zatańczą dla Was tancerze z Akademii Ruchu. Pokazy taneczne w technice hip hop odbędą się 6 i 7 sierpnia przed wybranymi seansami premierowymi filmu "Step Up 3":

  • 6.08.2010 r. (PIĄTEK) o godz.: 18.00, 20.15 - pokazy tańca "Street Dance" przygotowane przez grupę taneczną "Boom Boom Rock It";
  • 7.08.2010 r. (SOBOTA) godz.: 18.00, 20.15 - pokazy tańca "Street Dance" w wykonaniu grupy tanecznej "Boom Boom Rock It".

Przyjdź i zobacz jak tańczą profesjonaliści! Możesz zostać jednym z nich!