Poddaj się karnawałowemu nastrojowi

Styczeń do miesiąc szaleństwa, zabaw, hucznych imprez i bali. Baw się, taka okazja powtórzy się dopiero za rok! Karnawał to naprawdę świetna sprawa! Podoba mi się to, że Ci, którzy w Sylwestrową Noc musieli pracować, mają cały miesiąc, żeby to nadrobić. Teraz wszyscy policjanci, strażacy, lekarze i inni, dyżurujący w trakcie Sylwestra, mogą bawić się do woli. W końcu każdemu należy się odrobina szaleństwa, odprężenia i oderwania od szarej rzeczywistości.
/ 14.01.2008 08:04

Karnawał to naprawdę świetna sprawa! Podoba mi się to, że Ci, którzy w Sylwestrową Noc musieli pracować, mają cały miesiąc, żeby to nadrobić. Teraz wszyscy policjanci, strażacy, lekarze i inni, dyżurujący w trakcie Sylwestra, mogą bawić się do woli. W końcu każdemu należy się odrobina szaleństwa, odprężenia i oderwania od szarej rzeczywistości.

Wykorzystajcie czas zabawy jak najlepiej. Wytańczcie się i wybawcie za wszystkie czasy. Ubierajcie balowe suknie, wieczorowe kreacje i wywijajcie na parkiecie do białego rana – w końcu nie codziennie zdarza się taka okazja! Niech ten karnawał, będzie takim motorem, siłą napędową, dzięki której każdy z nas podładuje baterie. Chłońcie przyjemne chwile całym ciałem, by mieć dość energii, żeby przez kolejnych 11 miesięcy stawiać czoło wyzwaniom dnia codziennego.

Doskonale rozumiem, że bawić się można zawsze i wszędzie, ale tylko karnawałowe szaleństwa mają w sobie tyle radości, magii i specyficznego nastroju. Raz do roku, warto skorzystać z jakiejś ciekawej oferty, nawet jeśli jest ona dość kosztowna. Następną szansę, będziemy mieli przecież dopiero za rok…

Jeśli zazwyczaj brakuje Wam czasu na spotkania ze znajomymi, wykorzystajcie ten miesiąc i spróbujcie nadrobić towarzyskie zaległości. Organizujcie spotkania ze znajomymi, na zakończenie tygodnia, niech każdy przyniesie swoje popisowe danie. Świętujcie, zajadajcie się przyniesionymi pysznościami, śmiejcie się i wygłupiajcie. Takie szalone zabawy, zbliżają ludzi i pozwalają przełamać pierwsze lody, więc warto na nie zaprosić również samotne osoby, które spotykacie w swoim otoczeniu. Kto wie, może właśnie na tej imprezie spotkają miłość swojego życia?

Kluby coraz częściej organizują karnawałowe bale dla singli – jeśli kogoś stać na odwagę (a wierzę, że stać nie jednego), może wybrać się na taką zabawę, a na pewno nie będzie żałował. Tam nikt nie będzie Was wypytywał o plany na przyszłość, nikt nie zapyta kiedy zdecydujecie się na dziecko, albo znajdziecie sobie partnera. Będziecie czuć się swobodnie, gdy okaże się, że na świecie są też inni kawalerowie i panny, którym nie spieszy się do małżeńskiego życia.

Karnawał to także okres balów w szkołach i przedszkolach. Nasze pociechy na pewno będą zachwycone możliwością przeistoczenia się we Wróżkę, Śpiącą Królewnę czy Kubusia Puchatka. Jeśli jednak Twojemu dziecku nie odpowiadają stroje, dostępne w sklepach, albo nie chce wyglądać jak większość rówieśników – spróbuj zachęcić go do stworzenia własnego, unikalnego ubioru, który pomożesz mu wykonać. To może być świetna zabawa, nie tylko dla malucha, ale i dla całej rodziny. W końcu karnawał obejmuje wszystkich, bez względu na wiek.

Przynajmniej teraz, nie rezygnujmy z zaproszeń, które zapowiadają dobrą zabawę w sympatycznym gronie. Przemęczenie nie jest tutaj wymówką, szczególnie, że najlepszym sposobem na odstresowanie się po ciężkim dniu w pracy, jest właśnie dobra zabawa i przyjaźnie nastawieni do świata ludzie.

Szampańskich zabaw i udanych imprez Kochani.

Karolina Małgorzata Górska