Nowa Viva.pl – serwis wystartował w nowej odsłonie!

viva fot. Materiały prasowe
Debiut nowej strony został uczczony wyjątkową okładką magazynu VIVA! – w ekskluzywnej sesji wystąpiło pięć najbardziej znanych influencerek internetowych.
/ 25.06.2019 15:58
viva fot. Materiały prasowe

Pięć najbardziej znanych influencerek internetowych spotkało się podczas ekskluzywnej sesji okładkowej w XVIII-wiecznym Pałacu w Jabłonnie. Wszystko się zgadza – pięć królowych w królewskim miejscu. Rządzą w sieci, a teraz również na ekskluzywnej okładce magazynu VIVA!. Ta szczególna okładka, o której w internecie mówi się od kilku dni, to jednocześnie debiut nowej odsłony strony Viva.pl

Maffashion, Jemerced, Red Lipstick Monster, Macademian Girl i Littlemooonster96 pierwszy raz razem! Z tego musiało wyjść coś wyjątkowego. W najnowszym magazynie VIVA! możecie obejrzeć efekty tej pięknej sesji zdjęciowej i dowiedzieć się, jak królowe sieci podbiły świat. Warto też wejść na stronę Viva.pl – tam znajdziecie specjalnie przygotowane z okazji powstania tej szczególnej sesji okładkowej materiały wideo, ekstrawywiady i zdjęcia.

Serwis Viva.pl 20 lutego zadebiutował w nowej, ekskluzywnej odsłonie. Na pewno docenicie tę stronę za czytelny układ treści i intuicyjną nawigację, ale na szczególną uwagę zasługuje ekspozycję zdjęć, które zawsze były mocną stroną VIVY. W serwisie internetowym ważną rolę pełni też dział wideo.

„Na Viva.pl użytkownicy znajdą piękne zdjęcia, ekskluzywne wywiady, newsy ze świata gwiazd, jak również ekskluzywne wideo. Redakcja serwisu tworzy autorskie treści dotyczące mody i urody, trendów w lifestyle’u, o kuchni, wnętrzach domów gwiazd, niezwykłych podróżach i cudach świata” – wyjaśnia Katarzyna Przybyszewska, redaktor naczelna serwisu Viva.pl oraz magazynu „Viva!”.

Warto też śledzić fanpage Viva! i Viva! Moda na Facebooku (razem ponad 150 tysięcy fanów) i na Instagramie (ponad 50 tysięcy obserwujących).

Czytaj:

Kinga Preis: „Nie można uzależniać się od czyjegoś świata, nawet najbliższych”. Dlaczego zawsze warto stawiać na siebie?Ma 24 lata i TAKIE mieszkanie! Zobacz dom gwiazdy Rodzinka.pl!