Make Up For Ever - otwarcie butiku

22-go maja, w samym sercu modowej Warszawy, otwarty został pierwszy w Polsce butik Make Up For Ever - obejrzyj relację!
12.06.2013 06:00
22-go maja, przy ulicy Mokotowskiej 58 w samym sercu modowej Warszawy, otwarty został pierwszy w Polsce butik profesjonalnej marki makijażowej Make Up For Ever. Nowe miejsce w Warszawie uosabia ducha marki w każdym calu. Szare ściany, elementy wenge, drewniane podłogi i metalowe konstrukcje tworzą prawdziwy świat “backstage’u”. Wyjątkowo szeroka gama produktów tworzonych przez wizażystów dla wizażystów oraz wszystkich miłośników makijażu zadowoli gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

Make Up For Ever - jakie to kosmetyki?


 to marka profesjonalnych, najwyższej jakości kosmetyków do makijażu i charakteryzacji. Kosmetyki te zyskały bardzo dobrą reputację wśród profesjonalistów, sięgają po nie z zaufaniem. W ślad za profesjonalnymi wizażystami idą nieprofesjonalni, ale spragnieni najlepszej jakości produktów, klienci.

Make Up For Ever - kto wpadł na ten pomysł?


Założycielką i pomysłodawczynią marki jest Dany Sanz - jedna z prekursorek “body paintingu”, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Paryżu, wizażystka z powołania. W latach 70-tych założyła pierwszą w Europie profesjonalną szkołę makijażu. Z uwagi na ubogą wówczas paletę produktów profesjonalnych, szybko zaczęła tworzyć swoje pierwsze produkty. Tak w 1984 powstała marka Make Up For Ever. Wkrótce markę Make Up For Ever można było znaleźć na całym świecie. W 1999 roku marka dołączyła do koncernu LVMH, jednego z największych koncernów zrzeszających produkty luksusowe. Zaawansowane technologicznie formuły i innowacyjność to najistotniejsze elementy identyfikujące markę.

Podczas tego wyjątkowego wieczoru zaproszeni goście mieli okazję poznać historię marki i jej wyjątkowych produktów. W asyście ryku motocykli Gremium MC Warszawa, nastąpiło oficjalne otwarcie, które uświetnił swoją obecnością współtwórca marki, a prywatnie mąż Dany Sanz - pan Jacques Waneph.  Po opadnięciu kurtyny w witrynie butiku czekała na gości niespodzianka, w postaci wykonywanego na żywo “body painting-u”. Strój modelki, w klimacie CYBER PUNK, stworzony został przez projektantkę  Joannę Misztelę, a sam body painting wykonały wizażystki - Marzena Górak i Alicja Romanowska.

Gośćmi wydarzenia byli między innymi: Anna Samusionek, Aleksandra Krysiak( Top Model), Projektanci: Joanna Misztela, Rina Cossack, Michał Starost, Fotografowie: Agata Mayer, Caroline Anielewska, Emil Biliński, Irek Kamieniak, Bartek Sejwa oraz całe rzesze profesjonalnych wizażystów, charakteryzatorów i miłośników marki.
Tagi: Butik, makeup

Redakcja poleca

REKLAMA