Kino samochodowe pod Narodowym

Kino samochodowe pod Narodowym fot. Fotolia
Premierowa projekcja już za nami!
05.08.2014 10:41
Kino samochodowe pod Narodowym fot. Fotolia
2 sierpnia na błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie, wystartowało Kino Samochodowe pod Narodowym. Jako startowy tytuł organizatorzy i partnerzy wybrali „Nietykalnych” w reżyserii Erica Toledo i Oliviera Nakache. Podczas wieczoru mogliśmy gościć fanów motoryzacji i członków klubu Youngtimer.

Relacja z premierowego seansu

Start filmu zaplanowany był na godzinę 21.00. Już o 19:30 kino zyskało miano Największego Kina Samochodowego w Polsce. Dla kinomaniaków bez samochodów organizatorzy stworzyli również specjalną strefę z leżakami, która cieszyła się ogromnym powodzeniem, nie brakowało też osób które przyszły ze swoimi kocykami. Oczywiście jak w prawdziwym kinie nie mogło się obyć bez popcornu, waty cukrowej. Z uwagi na to, że projekt wspiera inicjatywę STOP Pijanym Kierowcom – na terenie wydarzenia obowiązuje całkowity zakaz sprzedaży i spożywania alkoholu. Kolejna projekcja zaplanowana jest na 8-9 sierpnia (piątek sobota). Poprzez aplikację na Facebook Warszawiacy będą mogli z puli dostępnych filmów wybrać te, które chcieliby zobaczyć.

Dla kinomaniaków bez samochodów organizatorzy stworzyli również specjalną strefę z leżakami. Wstęp dla wszystkich jest bezpłatny. Informacje o repertuarze będą zamieszczane wraz z bieżącymi informacjami na stronie wydarzenia na Facebooku „Kino samochodowe Pod Narodowym oraz na oficjalnym kanale Facebook Stadionu Narodowego.

Harmonogram wydarzenia

  • 2 sierpnia,wjazd na teren wydarzenia od godziny 18:00 rozpoczęcie projekcji 21:00
  • 8-9 sierpnia, wjazd na teren wydarzenia od godziny 18:00 rozpoczęcie projekcji 21:00
  • 14-15 sierpnia,wjazd na teren wydarzenia od godziny 18:00 rozpoczęcie projekcji 21:00
  • 21-22 sierpnia, wjazd na teren wydarzenia od godziny 18:00 rozpoczęcie projekcji 21:00
  • 27-28 sierpnia, wjazd na teren wydarzenia od godziny 18:00 rozpoczęcie projekcji 21:00
  • 3-4 września, wjazd na teren wydarzenia od godziny 18:00 rozpoczęcie projekcji 20:30
  • 10-11 września, wjazd na teren wydarzenia od godziny 18:00 rozpoczęcie projekcji 20:30
  • 25-26 września, wjazd na teren wydarzenia od godziny 18:00 rozpoczęcie projekcji 20:30

Harmonogram Kina samochodowego pod Narodowym, będzie na bieżąco aktualizowany, przez organizatorów wydarzenia. Dokładny plan poruszania się po obiekcie wydarzenia zostanie udostępniony na kanale Facebook Kina samochodowego pod Narodowym.

Sponsor wydarzenia: Audi Partnerzy wspierający : PGNiG, Robyg art of building, Netia, Lotnisko Chopina w Warszawie,
Call&Fly
Patroni medialni: TVN Turbo, Zet Chilli, MaleMan, Top Gear, Empik, LegalnaKultura.pl, Natemat.pl, CityBoard Media, Trendy Art of Living, Kinoteka, Hiro, Polki.pl.
Media wspierające: Aktivist, Cinema.pl, Twojemiasto.pl, Stowarzyszenie Filmowców Polskich, Koleje Mazowieckie,Muno.pl, Warszawski Serwis Prasowy, Reporter.pl, Naszemiasto.pl, Kontynent Warszawa, Independent.pl, Warszawska Kolej Dojazdowa, O.pl, Stołeczne Biuro Turystyki, Art&Business
Wspieramy: LegalnaKultura.pl
Organizatorzy: Studio Warszawskie Warszawskie Studio, Stadion Narodowy w Warszawie
Biuro prasowe Studio Warszawskie Warszawskie Studio, Daniel Chomicz e-mail: daniel@studiowarszawskie.pl, numer telefonu : 504 297 864