peeling fot. Adobe Stock

EKOCUDA - weź udział w targach kosmetyków naturalnych

Ekocuda łączą miłośników kosmetyków naturalnych i integrują społeczność branży eco. Dowiedz się więcej na temat ważności świadomych wyborów przy zakupie produktów, które stosujemy w codziennej pielęgnacji czy makijażu.
/ 03.04.2019 14:51
peeling fot. Adobe Stock

Eko to nie moda, to styl życia, który wybiera coraz więcej Polaków. O tym, w jak szybkim tempie rozwijają się Ekocuda, świadczy rosnąca z roku na rok frekwencja, przybywa uczestników, a także wystawców. Coraz częściej decydujemy się na produkty wolne od chemii i dodatkowych substancji, zwracając uwagę zarówno na skład, jak i na warunki produkcji oraz opakowania.

Ekocuda to wydarzenie, które dzięki dobremu przyjęciu przez uczestników pozwala docierać do coraz to szerszego grona odbiorców, aktualnie z trzech polskich miast. Doceniamy zaufanie, jakim nas obdarzają wystawcy, a także odwiedzający. Z edycji na edycję staramy się podziękować im, oferując kolejne udogodnienia czy rozbudowując ofertę warsztatów -mówi Zuzanna Mierzejewska, właścicielka marki Ekocuda i organizatorka targów.

Wielu producentów dopiero debiutuje na rynku, targi są więc doskonałym miejscem do przetestowania najnowszych trendów w branży. Jeśli zależy nam na zmianie lub poprawie naszego sposobu pielęgnacji, warto dowiedzieć się u źródła, jak powinien przebiegać cały proces. Podobnie jak podczas wcześniejszych Ekocudów, tak i teraz będzie możliwość skorzystania z warsztatów makijażu kosmetykami naturalnymi oraz posłuchania inspirujących wykładów prowadzonych przez ekspertów z branży. Wstęp na targi jest bezpłatny!

Rangę wydarzenia podkreśla udział sponsorów, znanych z ekologicznego podejścia do pielęgnacji skóry. Annabelle Minerals wspiera warszawską edycję od samego początku Ekocudów. Pixie Cosmetics, marka która ściśle współpracuje z akademiami wizażu, działa z organizatorami przy poznańskiej edycji.

Wiosną zapraszamy do miast:

  • GDAŃSK: 2-3 marca, Stadion Energa Gdańsk
  • WARSZAWA: 30-31 marca, Centrum Praskie Koneser
  • POZNAŃ: 13-14 kwietnia, Concordia Design

Więcej nawww.ekocuda.com

Zobacz także:
Najlepsze kosmetyki naturalne - 5 polecanych marek

Tagi: targi