Dzień Psa: Gwiazdy i mr.teo dla Azylu pod Psim Aniołem

Włodarczyk, Krawczyk, Rogalska i inni!
Edyta Liebert / 30.06.2015 13:40

1 lipca obchodzimy jest Dzień Psa, to idealna okazja aby zwrócić uwagę na problem wakacyjnej bezdomności zwierząt. Uwielbiana przez miłośników psów marka odzieżowa mr.teo zorganizowała wydarzenie, podczas którego polskie gwiazdy malowały własnoręcznie o koszulki. Trafią one na aukcję charytatywną!

Wszystko dla czworonogów i z myślą o naszych najwierniejszych przyjaciołach. Całkowita kwota ze sprzedaży zostanie przekazana Fundacji Azylu pod Psim Aniołem. Celem akcji jest nie tylko zbiórka pieniędzy dla potrzebujących zwierząt, lecz także zwrócenie uwagi na problem porzucania psów i kotów, zwłaszcza w okresie wakacji.

Ambasadorami akcji zostali: Agnieszka Włodarczyk, Michał Olszański, Mikołaj Krawczyk, Marzena Rogalska, Agata Nizińska, Katarzyna Bargiełowska, Rafał Mroczek i Barbara Kurdej-Szatan. To osoby o wielkim sercu, które angażują się w pomoc zwierzętom.

Z myślą o porzuconych pupilach

Joanna Burakiewicz z Fundacji Azylu pod Psim Aniołem alarmuje, że corocznie w okresie wakacyjnym drastycznie zwiększa się ilość porzucanych zwierząt. Ilość tychm, które trafiają w ręce Fundacji, jest zastraszająca. Akcję zainicjowała polska projektantka Monika Grochowska, założycielka marki mr.teo

Nasza marka jest bardzo mocno związana z psami. Nie chodzi  tylko o nadruki, które są naszym znakiem rozpoznawczym, ale także o to, że na każdym kroku wspieramy potrzebujące zwierzęta. Do tej pory wspieraliśmy labradory, które czekają na swój dom. Teraz chcielibyśmy się posunąć o krok dalej i zorganizować event, który nie tylko pomoże finansowo schronisku, ale także poruszy kwestię porzucania pupili w okresie wakacyjnym.

Ambasadorzy akcji apelują przed wakacjami:


Agnieszka Włodarczyk: "Temat porzucania zwierząt w czasie okresu wakacyjnego czy przedświątecznego niestety powraca jak bumerang. Nie mieści mi się w głowie jak można zrobić coś takiego swojemu najlepszemu przyjacielowi! Przywiązywanie psów do drzew, wyrzucanie na ulicę i inne formy okrucieństwa powinny być surowo karane!"

Barbara Kurdej-Szatan: "Wyrzucanie psów przed wakacjami to bardzo egoistyczny, żenujący i tchórzliwy czyn! Jak tak można! Przecież są domy wakacyjne dla psów, wystarczy odrobina chęci i przede wszystkim zdrowego rozsądku, w który u wszystkich z was wierzę..."

Informacja o licytacji dostępna na stronie: www.mr-teo.pl

UWAGA! Całkowita  kwota ze sprzedaży koszulek zasili konto Fundacji Azylu pod Psim Aniołem.
Osoby zainteresowane zapraszamy do licytacji.

Linki do aukcji:

Katarzyna Bargiełowska - http://charytatywni.allegro.pl/koszulka-mr-teo-katarzyna-bargielowska-i2020655
Mikołaj Krawczyk - http://charytatywni.allegro.pl/koszulka-mr-teo-mikolaj-krawczyk-i2020649
Rafał Mroczek - http://charytatywni.allegro.pl/koszulka-mr-teo-rafal-mroczek-i2020647
Agata Nizińska - http://charytatywni.allegro.pl/koszulka-mr-teo-agata-nizinska-i2020657
Michał Olszański - http://charytatywni.allegro.pl/koszulka-mr-teo-michal-olszanski-i2020651
Marzena Rogalska - http://charytatywni.allegro.pl/koszulka-mr-teo-marzena-rogalska-i2020653
Agnieszka Włodarczyk - http://charytatywni.allegro.pl/koszulka-mr-teo-agnieszka-wlodarczyk-i2020659

Na podstawie materiałów prasowych

Zobacz także: