„Dobre życie by Ibisz!” - nowy cykl rozmów Krzysztofa Ibisza z gwiazdami

dobre życie by Ibisz fot. Materiały prasowe
Nowy projekt „Dobre życie by Ibisz!”, który powstał we współpracy ze Studiem Sante w Warszawie to cykl ciekawych i inspirujących rozmów prowadzonych przez Krzysztofa Ibisza o tym, co jest tak naprawdę ważne. Zaproszenie goście dzielą się w nich swoimi historiami i zdradzają swoje przepisy na dobrostan. Ich dyskusje komentuje i puentuje dr Joanna Ibisz - żona dziennikarza.
Redaktorki Polki.pl / 05.04.2023 11:58
dobre życie by Ibisz fot. Materiały prasowe

Dobre życie? Wszyscy o nim marzymy. Dla każdego oznacza natomiast coś zupełnie innego. To proces, w którym uczestniczymy od narodzin, w którym doświadczamy, odkrywamy, popełniamy błędy, zmieniamy się. Nie ma jednej gotowej recepty i jednego poradnika dla wszystkich. Każdy musi sam zadać sobie pytanie, co jest dla mnie tak naprawdę ważne? Czego chcę od życia? Czego szukam? Warto jednak inspirować się dobrymi rozwiązaniami, słuchać mądrych wskazówek, być otwartym na zmiany i nie zamykać się na nowe, czasem nieznane i niekomfortowe, bo może się okazać, że jedna decyzja zmieni wszystko. Na lepsze. 

Zapraszamy na nowy projekt „Dobre życie by Ibisz!”. 

„Dobre życie by Ibisz!” to cykl rozmów prowadzonych przez polskiego dziennikarza i prezentera telewizyjnego Krzysztofa Ibisza, do którego zaprosił: Małgorzatę Sochę, Tomasza Kammela, Dorotę Gardias, Beatę Pawlikowską, Marię Sadowską oraz Małgorzatę Pieczyńską. Goście dzielą się w nich swoimi historiami, przeżyciami, a także sposobami na osiągnięcie dobrostanu na wielu płaszczyznach. 

Projekt powstał we współpracy ze Studiem Sante w Warszawie, pierwszym wodorowym Spa w Europie. To właśnie wnętrza miejskiego uzdrowiska Sante stanowią naturalną scenografię dla programu.

Uzupełnieniem i dopełnieniem formuły jest ekspercki komentarz dr Joanny Ibisz, prywatnie małżonki Krzysztofa Ibisza. 

Rozmowy będą dostępne od 21.03.2022r. na stronie: 
https://www.studiosante.pl/dobre-zycie-by-ibisz/

dobre życie by ibiszfot. materiały prasowe

dobre życie by ibiszfot. materiały prasowe 

STUDIO SANTE UZDROWISKO MIEJSKIE

Studio Sante Uzdrowisko Miejskie to pierwsze SPA wodorowe w Europie. Oprócz najnowocześniejszych zabiegów beauty, saun i basenów – oferuje swoim gościom dobroczynne właściwości wodoru, który zyskuje coraz większą popularność w branży SPA. Przychodząc do Studio Sante z dobroczynnych właściwości wodoru skorzystać można m. in. w jacuzzi wodorowym Gold oraz jacuzzi wodorowym, wypoczywalniach wodorowych z podgrzewanymi ławami Tepidarium i Zielonym Zakątku, w łaźni parowej czy w tężni solankowej. Wodór wykazuje działanie antyoksydacyjne, dlatego chętnie wykorzystywany jest w zabiegach kosmetologicznych. Jako jeden z najsilniejszych antyoksydantów wpływa korzystnie na skórę i spowalnia procesy starzenia.

Dlaczego wodór? Już w 2017 r. brytyjska dziennikarka beauty Perdita Nouril napisała na łamach „The Daily Telegraph” artykuł, w którym postawiła tezę, że wodór molekularny może być nowym świętym Graalem przeciwdziałania starzeniu się. Od tego czasu w Korei Południowej powstało wiele klinik specjalizujących się w odmładzaniu skóry za pomocą wodoru, a w Nowym Jorku światowej sławy dermatolog dr Perricone otworzył w samym sercu Manhattanu klinikę, w której szeroko wykorzystuje jego potencjał. 

Studio Sante to biowitalne SPA, które kompleksowo dba o zdrowie i dobre samopoczucie. Pozwala zrelaksować się w strefie saun i skorzystać z basenu z krystalicznie czystą, rewitalizowaną wodą. Woda w Studio Sante poddawana jest specjalnemu procesowi filtracji metodą Grandera. Dotyczy to zarówno wody pitnej dostępnej w źródełkach, używanej w Bistro Sante, w gabinetach zabiegowych, jak i zastosowanej w strefie SPA & Wellness - w saunach i basenach. Zastosowanie najnowocześniejszych metod uzdatniania pozwoliło na zachowanie mikrobiologicznej czystości wody bez używania tradycyjnych środków chemicznych. W Studio Sante można zadbać o poziom biowitalności, relaksując się w kapsule floatingowej czy złotej wypoczywalni Goldarium. Siły witalne można zregenerować, wypoczywając na płytach z czarnej krzemionki wulkanicznej w Ganbanyoku - unikatowej w Polsce, a cieszącej się ogromną popularnością w Japonii, saunie suchej. Płyty po podgrzaniu emitują naturalne promieniowanie podczerwone wnikające w ciało człowieka. Przyspiesza to procesy metaboliczne, poprawia ukrwienie i dodaje energii. Odpoczywając z kolei przez 45 minut w tężni solankowej, można „spędzić” 3 dni nad morzem, nie wyjeżdżając z Warszawy. Delikatną opaleniznę i dzienną dawkę witaminy D3 zapewnia z kolei Słoneczna łąka i kolagenowa terapia świetlna. Stan głębokiego relaksu, regenerację i wzrost energii witalnej pomaga też osiągnąć muzyka o częstotliwości 432 Hz, która tworzy komfortowe warunki do medytacji. Zdaniem Wojciecha Eichelbergera, twórcy Instytutu Psychoimmunologii: „Studio Sante może być nie tylko ważnym wsparciem dla regeneracji, lecz także przypomnieniem, że regeneracja i doładowanie energetyczne są niezbędne do życia - nie wolno ich lekceważyć”.

KRZYSZTOF IBISZ

Polski aktor, prezenter telewizyjny, dziennikarz, producent, przedsiębiorca i polityk, poseł na Sejm RP I kadencji. Ikona polskiej telewizji, jeden z bardziej rozpoznawalnych twarzy i głosów polskich mediów. Niezliczona ilość programów rozrywkowych, długa lista teleturniejów. Gospodarz festiwali muzycznych, Sylwestrów i koncertów na żywo. Ostatnio udowadniający jak wielki ma talent aktorsko- wokalny w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”. Prywatnie bardzo dbający o zdrowy tryb życia, aktywny sportowo. Ojciec 3 Synów, najmłodszy Borys ma pół roku. 

JOANNA IBISZ

Dyplomowany lekarz medycyny stylu życia z ramienia International Board of Lifestyle Medicine oraz członek British Society of Lifestyle Medicine. Specjalistka akupunktury z dyplomem Polskiego Towarzystwa Akupunktury. Prowadzi profil na Instagramie @bewellbyjoibisz, gdzie dzieli się swoją wiedzą lifestylowo-medyczną oraz podcast o takiej samej nazwie, gdzie rozmawia z gośćmi o szeroko pojętym temacie well-being. Uwielbia podróże, medytację i pilates. Zimą można ją spotkać na stokach narciarskich,  od pół roku odkrywa uroki macierzyństwa będąc mamą Borysa.

Redakcja poleca

REKLAMA