Bambi oraz Bambi 2 już na Blu-ray i DVD

Na sklepowych półkach ponownie zagościły dwie części fascynujących przygód jelonka o imieniu Bambi. Wzruszające opowieści o Księciu Lasu powracają, by zachwycić kolejne pokolenia widzów – zarówno tych młodszych, jak i starszych. Wyjątkowe filmy animowane Disneya są dostępne nie tylko na DVD, ale również po raz pierwszy na Blu-ray!
/ 18.03.2011 00:40

Na sklepowych półkach ponownie zagościły dwie części fascynujących przygód jelonka o imieniu Bambi. Wzruszające opowieści o Księciu Lasu powracają, by zachwycić kolejne pokolenia widzów – zarówno tych młodszych, jak i starszych. Wyjątkowe filmy animowane Disneya są dostępne nie tylko na DVD, ale również po raz pierwszy na Blu-ray!

Cyfrowa renowacja obrazu i dźwięku zastosowana w filmie animowanym „Bambi”, ożywiła na nowo niezapomnianą bajkę, bawiącą widzów już od blisko 70 lat. Podbije ona wasze serca nie tylko przy pomocy wspaniałej historii, ale również za sprawą olśniewającej animacji, pięknych barw oraz porywającej ścieżki dźwiękowej. Wspaniałych wrażeń dostarczą również unikalne materiały dodatkowe odsłaniające kulisy powstania filmu.

Pewnego dnia, w leśnej głuszy na świat przychodzi jelonek Bambi. Już pierwsze miesiące jego życia pokazują, że świat, choć piękny, pełen jest niebezpieczeństw, przed którymi nie zawsze można uciec. Ponadczasowa opowieść o niewinności i marzeniach, ukazuje piękno natury oraz siłę miłości i przyjaźni.

Dołączcie do małego Księcia Lasu i przeżyjcie wraz z nim wyjątkową przygodę! Poznajcie niesfornego zajączka Tuptusia, sympatycznego skunksa Kwiatka i mądrego Pana Sowę. Zanurzcie się bez reszty w niepowtarzalnym świecie klasycznej opowieści Walta Disneya. A wszystko to przy nieskazitelnym obrazie i dźwięku, oferowanym przez forma Blu-ray!

Wyjątkowych doznań dostarczy wam również znana od 2006 roku kontynuacja losów jednego z najbardziej lubianych bohaterów Disneya. W „Bambi 2” tytułowy jelonek trafia pod opiekę ojca, Wielkiego Księcia, który stara się przekazać niesfornemu malcowi cała swoją wiedzę na temat życia w lesie. Początkowo nieprzystępny i zasadniczy ojciec nie potrafi odnaleźć wspólnego języka z wrażliwym i pogodnym synkiem. Ich relacje odmieni pewna dramatyczna przygoda.
Przepiękna animacja utrzymana w stylu ponadczasowego pierwowzoru, świetnie zrealizowany dubbing oraz porywające piosenki sprawią, że „Bambi 2” zachwyci zarówno przedstawicieli młodego pokolenia, jak i miłośników pierwszej części przygód uroczego jelonka! Dodatkową atrakcję stanowią materiały specjalne, w tym ciekawostki tytułowego bohatera, rozmowa z twórcami filmu, a nawet lekcja rysunku!

           

Dodatki specjalne do filmu „Bambi” DVD:

 • Bambi: Notatki Walta Disneya ze spotkań roboczych;
 • Disneyopedia: Bambi i przyjaciele.

Dodatki specjalne do filmu „Bambi” Blu-ray:

 • Powstawanie filmu - narodziny księcia;
 • Zawodowe sekrety - dokument z 1957 roku;
 • Archiwa Disneya;
 • Stary młyn - krótkometrażówka z 1937 roku;
 • Zwiastun kinowy z 1942 roku;
 • Opcja DisneyView;
 • Sceny niewykorzystane;
 • Piosenka niewykorzystana.

Dodatki specjalne do filmu „Bambi 2” Blu-ray i DVD:

 • Ciekawostki jelonka Bambi;
 • Niewykorzystana piosenka;
 • Legenda trwa - rozmowa z twórcami filmu;
 • Szkicownik - naucz się rysować Tuptusia.

„Bambi” jest dostępny w sprzedaży w wersji Blu-ray (119,99 zł) i DVD (54,99 zł).
„Bambi 2” jest dostępny w sprzedaży w wersji Blu-ray (99,99 zł) i DVD (54,99 zł).
Dystrybucja w Polsce: CD Projekt.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)