Aktywne walentynki na 5 sposobów!

Jeśli w Walentynki nie spieszno wam do kolejnego, wymuszonego wypadu za miasto lub do kina na ckliwy film, zobaczcie nasze propozycje. Polecamy spędzić ten dzień w ruchu!
/ 03.02.2015 10:07

Dzień Zakochanych zbliża się wielkimi krokami. Warto zatem już teraz zastanowić się nad scenariuszem na walentynkowy wieczór. Jeśli nie spieszno wam do kolejnego, wymuszonego wypadu za miasto lub do kina na ckliwy film, zobaczcie nasze propozycje. Polecamy spędzić walentynki w ruchu!

Aktywne walentynki na 5 sposobów!

Jak co roku w miesiącu lutym sklepowe witryny zasypują pluszaki i serduszka w kolorze czerwonym. Część z was ulega walentynkowemu szaleństwu, kupując „miłosne” gadżety dla swojej drugiej połówki, a pozostali traktują ten dzień jak każdy inny. Jeśli chcecie spędzić ten dzień wyjątkowo, lecz niekoniecznie tak jak wszyscy, czyli w restauracji i kinie, zobaczcie nasze propozycje.

Polecamy wspólny ruch, który zbliża i bawi, czyli:

 

1. Łyżwy

Ten jeden z najpopularniejszych sportów zimowych wymodeluje wasze sylwetki i wywoła na waszych twarzach wiele uśmiechu (zwłaszcza, jeśli należycie do grupy początkujący łyżwiarzy!). Śmigajcie po lodzie i korzystajcie z chwil wyłącznie w swoim towarzystwie.

Aktywne walentynki na 5 sposobów!

Fot. depositphotos.com

 

2. Sanki

Uwielbiana już przez najmłodszych jazda na sankach jest ogromną frajdą nawet dla dorosłych. Wyposażcie się zatem w ten zimowy środek transportu, znajdźcie niewielką górkę, załóżcie ciepłe ubrania i poddajcie się zimowemu szaleństwu.

Aktywne walentynki na 5 sposobów!

Fot. depositphotos.com

 

3. Narty

Dla większości z was wypad na narty związany jest z niemałym wydatkiem. Dojazd do narciarskiego kurortu, zakup kombinezonu, wyposażenie sprzętu – to wszystko troszkę kosztuje. Jeśli jednak macie jakiekolwiek oszczędności i kilka wolnych dni, zorganizujcie sobie narciarski weekend. Zimowa aura i wymarzone towarzystwo jest gwarancją udanego pobytu.

Aktywne walentynki na 5 sposobów!

Fot. depositphotos.com

 

4. Basen

Coraz częściej aquaparki wprowadzają do swojej oferty tematyczne popołudnia i wieczory. Idąc tym tropem polecamy walentynkowe, wspólne wyjście na basen. Bąbelki w jacuzzi w rewelacyjny sposób was odprężą, a wysoka temperatura w saunie – rozgrzeje.

Aktywne walentynki na 5 sposobów!

Fot. depositphotos.com

 

5. Taniec

Taniec jest wyrazem emocji i uczuć, które w nas drzemią. Dzięki takiemu sposobu porozumiewania się stajemy się sobie bliżsi ciałem i duchem. Jeśli taniec wpływa na was pozytywnie, spędźcie Dzień Zakochanych na parkiecie. Możecie "poruszać się" w domu lub udać się na prywatne, tanecznie zajęcia z instruktorem. Wybór pozostawiamy wam!

Aktywne walentynki na 5 sposobów!

Fot. depositphotos.com

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/11.02.2013 15:35
Czemu nie wyjazd do SPA? Swoją dziewczynę zabrałam do Krakowa, na początku nie winny obiad a potem SPA Dermiqe i bogata oferta zabiegów, opłaciłem już pakiet dużo wcześniej a ona wybierała sama jaki zabieg. Trzeba wykorzystywać takie dni bo ceny są na prawdę niższe o 30-50%.