Gdzie najlepiej wypoczniesz w Polsce? 6 urzekających miejsc, które poleca Magda Gessler

Co poleca znana restauratorka? Warto zerknąć, bo zbliżają się ferie!
Edyta Liebert / 27.12.2017 11:45

Magda Gessler od lat podróżuje po Polsce i pomaga wielu restauratorom, których biznes kulinarny doświadcza kryzysu. Jej profesjonalne, często ostre wytyczne i zawsze cenne podpowiedzi, a przede wszystkim ich efekty, miliony telewidzów mogą podglądać w popularnych i lubianych programach telewizyjnych. Najsłynniejsza polska restauratorka i właścicielka ponad 20 restauracji, wielu dała się poznać jako osoba bezkompromisowa jeśli chodzi o dążenie do najwyższych standardów. W tym celu też stworzyła własny znak jakości - Poziomki.

Poziomki odznaczenia Magdy Gessler, dedykowane miejscom, na które warto zwrócić szczególną uwagę. Lokale nagradzane są według prostego podziału na dobre i bardzo dobre, wybitne oraz te które skradły serce restauratorki. Formuła nagród rządzi się tymi samymi zasadami, co dobrze znane i świetnie kojarzone gwiazdki Michelin.

Gdzie dobrze zjeść i porządnie wyspać się w Polsce?

Autorka prezentuje w poradniku „Poziomki 2017/2018” ponad 150 miejsc, które warto odwiedzić podczas zwiedzania Polski. Dlaczego? Bo to często niepozorne rodzinne biznesy okazują się prawdziwymi perełkami, a Magda Gessler pomaga je odkryć.

materiały prasowe

Znacie je? Wybrałyśmy z jej zestawienia 6 ciekawych miejsc, które skradły serce doświadczonej restauratorce. Każdy z nich jest opatrzony jej wyczerpującym komentarzem i argumentacją. Zerknijcie do zestawienia!

Inne zestawienia:

Kochamy to! 7 kosmetycznych hitów grudniaŻelowe paznokcie bez lampy UV? 5 sprawdzonych lakierów, które dadzą ten efekt

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/25.04.2018 21:08
Kocham Pania Magdę i cieszę się, ze docenia takie miejsca jak Janów Podlaski i ich Zamek, gdzie byłam i się nie zawiodłam! :)
/13.02.2018 07:58
Ja bardzo lubię Ibizę i chętnie tam wracam. To nie tylko imprezownia, pięknie tam jest! A z drugiej strony to wakacje, kiedy mamy imprezować jak nie w wakacje, z takim wnioskiem wyszliśmy z moim chłopakiem i poszliśmy o krok dalej bo wykupiliśmy turnus w Party Camp na wakacje właśnie na Ibizie. Jesteśmy podekscytowani tak sobie postanowiliśmy, że chcemy pojechać i sprawdzić, może nam się mega spodoba i bedziemy ciągle zwiedzać i imprezować :P
/18.01.2018 18:52
Bardzo chętnie te miejsca sprawdzę, chociaż ferie już z Itaki w górach mamy zaplanowane, bo taka fajna oferta do Ustronia się trafiła, z dodatkowymi atrakcjami, że żal było nie wykupić, ale my generalnie wypoczynek w Polsce bardzo sobie cenimy więc jeszcze wiele do zobaczenia przed nami