POLECAMY

Zapomnij o jesieni i niskiej temperaturze! 10 najładniejszych europejskich wysp na wakacje 2017

Oderwij się na chwilę od codzienności i przenieś się myślami do wakacji 2017.

Wiem, że są osoby, które lubią jesień. Ja niestety nie należę do tych osób, więc szukam rzeczy, które pozwolą mi przetrwać do wiosny. Dlatego już w listopadzie zaczynam planować wakacje na następny rok. Zajmuje mi to dość dużo czasu, bo rozpatruje wiele możliwości.

W tym roku zaczęłam od przeanalizowania europejskich wysp, które są odpowiednie na wakacyjne leniuchowanie. Wybrałam 10 najładniejszych i postanowiłam stworzyć mini zestawienie, którym chce się w wami podzielić. To jednocześnie początek cyklu, który pozwoli wam zaplanować wakacje na 2017 rok. Raz w tygodniu będę publikowała materiały dotyczące podróżowania w nadchodzącym roku.

10 miejsc na świecie, gdzie najlepiej się żyje i pracuje

Teraz zamknijcie oczy. W wyobraźni przenieście się na piękną plażę, pomyślcie, że słońce świecie wam w twarz. Teraz łatwiej będzie wam zobaczyć subiektywne zestawienie najładniejszych europejskich wysp, gdzie nawet teraz jest ciepło.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/3 miesiące temu
Nie rozumiem... No, ale po co jechać za granicę, jak można mile spędzić czas w Polsce? My, miesiąc temu pojechaliśmy do AQUARIUS SPA, do Kołobrzegu i było mega! Wypoczęliśmy za wszystkie czasy - pokoje były czyste i dobrze urządzone, a atrakcji w całym ośrodku nie brakowało!
/8 miesięcy temu
Na jesień polecam: https://youtu.be/GfxENWa3hfw https://youtu.be/dVpWrojelYs 😉 Można tam naładować się energią. 😎🍹😀
/9 miesięcy temu
najlepiej jest jechać tak w październiku, kiedy i nas już zimno, ciemno i szaro a są mejsca gdzie temperatura pozwala na wylegiwanie sie na plaży :) no a co jeszcze fajniejsze, polując na oferty w ostatniej chwili, tak zwane last minute można lecieć na prawdę tanio. ja lecę końcówką tygodnia z Itaką za śmieszne pieniądze :)
POKAŻ KOMENTARZE (2)