Nowa Škoda Rapid – Przestrzeń w najpiękniejszej formie

Włochy, słońce, dobre wino i samochód Škoda Rapid. W Weronie odbyła prezentacja i jazdy próbne tego niezwykłego samochodu.
Model Rapid jako pierwsze seryjne auto ŠKODY wprowadza całkowicie nowy język wzornictwa marki. Samochód już na pierwszy rzut oka przywołuje na myśl wrażenie wyrazistości, precyzji i świeżości. Jest to samochód rodzinny, praktyczny, bezpieczny i przyjazny dla środowiska. Perfekcyjne proporcje i czysto wymodelowane powierzchnie modelu Rapid łączą w sobie atrakcyjny i kompleksowy wizerunek auta. Przód samochodu charakteryzuje się nową interpretacją typowych dla ŠKODY elementów, które nadają pojazdowi niepowtarzalnego charakteru.

Harmonijnie zaokrąglona maska zwieńczona została nowym, dumnie prezentującym się logo. Delikatna, chromowana ramka z pionowo przebiegającymi liniami, zdobi grill chłodnicy dodając mu szyku i elegancji. Boczna linia, dzięki szerokiemu rozstawowi osi, wygląda sportowo i agresywnie. Duża klapa bagażnika dodaje autu masywności oraz zdradza możliwości transportowe pojazdu. Dodatkowo, silnie zaakcentowane tylne lampy w formie litery „C” stanowią element, dzięki któremu modelu Rapid nie pomylimy z żadnym innym. Przenosząc się do wnętrza samochodu dostrzeżemy imponującą przestrzeń ujętą w zmysłowej, a zarazem solidnej stylistyce.

Obszerność wnętrza ŠKODY sprawi, że kierowca i pasażerowie nie mogą w niej narzekać na brak miejsca. Pomimo kompaktowych wymiarów zewnętrznych (4,48 m długości, 1,71 m szerokość, 1,46 m wysokości), wygodnie i komfortowo podróżować tu może aż pięć osób. Rekord w segmencie ustanawia pojemność bagażnika wynosząca aż 550 litrów – zagwarantuje to prawdziwie rodzinny komfort. Ponadto, samochód oczarowuje dzięki typowym dla marki praktycznym rozwiązaniom aranżacji wnętrza. Uchwyt na kamizelkę odblaskową pod przednim siedzeniem, schowek pod klapką wlewu paliwa przeznaczony do wygodnego przewożenia skrobaczki do szyb, uchwyty na bilety parkingowe, uchwyty na kubki oraz idealnie dopasowane do 
1,5 litrowych butelek kieszenie w przednich drzwiach. Wszystko to pozwala na utrzymanie ładu i porządku zachowując nieskazitelność wnętrza.
Śmiało można powiedzieć, że Skoda Rapid to strzał w dziesiątkę.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)