Ladies Bemo Motors Club

Pierwszą ambasadorką i członkinią Ladies Bemo Motors Club została aktorka Anna Dereszowska, wielka pasjonatka motoryzacji. Zobacz sesje zdjęciową aktorki.
Ladies Bemo Motors Club to klub, który będzie wspierał i ułatwiał życie należącym do niego kobietom. Klub powstał z inicjatywy jednego z największych dealerów samochodowych Grupy Bemo Motors, która istnieje na polskim rynku od 20 lat. To właśnie ta firma jako  pierwsza doceniła tak ważną grupę klientów, jaką są kobiety. Są one dobrymi kierowcami, ogromną wagę przywiązują do bezpieczeństwa, są otwarte na nowinki techniczne i chętne do pogłębiania wiedzy.

Ladies Club będzie namawiał kobiety do tego, żeby lepiej poznały swoje samochody i nauczyły się z każdej opresji wyjść obronną ręką, bo wbrew pozorom zmiana koła nie jest wcale taka straszna.

Na członkinie Ladies Clubu będzie czekało mnóstwo przywilejów. Na przykład usługa  „door to door”, kiedy  mechanik Bemo  Motors odbierze  auto z domu czy z biura i po przeglądzie, po kilku godzinach odwiezie go z powrotem. A kobieta ze spokojną głową, nie tracąc czasu w warsztacie, będzie mogła po pracy odebrać dziecko z przedszkola, czy w ciągu dnia ugotować obiad. Poza tym czekają: samochody zastępcze, rabaty, szkolenia, a nawet tak przydatny drobiazg, jak przypomnienie o terminie przeglądu i wiele innych.
Anna Dereszowska i Ladies Bemo Motors Club zapraszają!
Wejdź na stronę www.ladiesclub.com.pl i weź udział w konkursie! Zostań członkinią klubu i korzystaj z wielu przywilejów. Wygraj cenne nagrody, m.in.:
- samochód na weekend,
- darmowe przeglądy,
- akcesoria samochodowe i wiele innych
Weź udział w konkursie, ciesz się przywilejami klubowiczki i licznymi nagrodami!


SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)