POLECAMY

Jak używać kolorowej kredki do oczu?

Witam serdecznie, Mam pytanie dotyczące kolorowej kreski na powiece. Chciałabym zmienić kolor, bo zawsze używam czarnej lub brązowej. Mam ciemnobrązowe oczy i jasnobrązowe włosy, cerę o jasnym odcieniu. Dodam również, że oczy są głęboko osadzone. Jaki kolor kredki do oczu pasowałby do mojego typu urody? Eliza
Jak używać kolorowej kredki do oczu?

Droga Elizo,

Jak najbardziej powinnaś stosować kolorowe kredki do oczu, nie dość, że są one ostatnio bardzo modne, to pięknie zdobią oko i dodają charakteru.

Zobacz również: Jak wykonać kreskę na powiece?

Podpowiadam, iż warto sięgnąć po eyeliner zamiast dotychczasowych kredek, dają one po prostu lepszy efekt, są trwalsze, a nawet sama gama kolorystyczna jest bogatsza. Znakomity wybór eyelinerów ma w swojej ofercie firma MakeUpForever, znajdziesz tam prawie każdy kolor, jaki tylko może przyjść Ci do głowy.

Ale ja doradzam, abyś zwróciła uwagę na wszelkie zielenie, szafiry, granaty, różne odcienie brązu (mimo tego, że już stosujesz ten kolor), a nawet złoto. Jeśli będziesz chciała zaszaleć proponuję róż albo fiolet, nie bój się żywych kolorów, one dodadzą Ci animuszu.

Polecamy: Jaki makijaż do czarnych oczu?

Masz problemy z wykonaniem makijażu? Zapytaj naszego eksperta - napisz na adres: lifestyle@next.pl. Odpowiedzi na najciekawsze pytania znajdziesz w dziale Porady makijażystki.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/5 lat temu
więcej info o tym http://modafon.pl/735-kredka-do-oczu-jak-malowac.html
/6 lat temu
;/wizazystka po politologi