sylwester, impreza, zabawa fot. MEDIUM

Modna Impreza sylwestrowa - Last Minute

Miałaś siedzieć w domu i oglądać telewizję, a nagle wyskoczyła ci super impreza? Pomożemy ci zorganizować coś do ubrania na ostatnia chwilę!
/ 17.11.2011 11:32
sylwester, impreza, zabawa fot. MEDIUM


Siedzisz wciąż w pracy, a na niespodziewane przygotowania do extra imprezy zostało ci kilka godzin?

Skanujesz w myślach co masz w szafie. Zachodzisz w głowę w co się ubrać, co dokupić? Czasu jest mało, więc nie będziesz mogła włóczyć się po sklepach i koczować przy na przymierzalni. Zdążysz wpaść tylko po jedną, konkretna rzecz. Podpowiadamy co może Ci jeszcze uratować!

Cekinowa kamizelka. (lub jeśli masz większe fundusze - marynarka).
Wystarczy, że szybko przymierzysz ją przed sklepowym lustrem, bez stania w kolejce do przymierzalni. Z nią każdy strój będzie odświętny i imprezowy, a do tego super na czasie. Załóż do niej to co na pewno masz w domu - dobre dżinsy rurki, zwykły, prosty top albo T-shirt w kolorze kontrastującym z Twoim cekinowym cudem i Twoje ulubione szpilki. Voilla!

Opaska lub toczek

Mały, niedrogi gadżet. Znajdziesz go teraz niemal w każdym sklepie. Wybierz tą która Ci się najbardziej podoba... z kokardą, z diamencikami, piórami. Toczek może być z woalką, czarny, kolorowy jaki chcesz. Załóż do niego swoją ulubioną sukienkę i szpilki. Najlepsza będzie bardziej odświętna kreacja, np. coś co miałaś na sobie ostatnio na weselu kuzynki. Może widziała cię w niej rodzina, ale nie znajomi!

Uszata

Uszka są hitem sezonu. Ten karnawał to pewnie jedyna okazja by wyglądać w nich jak trendsetterka, a nie przebrana za myszkę. Nie wiesz gdzie je dostać? Faktycznie nie łatwo je kupić, więc zrób je sama. Kup różowe uszka od stroju króliczka i zafarbuj na czarno albo przyczep do zwykłej opaski uszka wycięte z czarnej tektury. Jeśli obawiasz się, że może to wyglądać nieco groteskowo dobierz jakieś szalone rajstopy, żeby podkreślić, że potraktowałaś kreację na tego Sylwestra z przymrużeniem oka.

Ratunek w second-handzie

Teraz second-handy pełne są szalonych kreacji sprzed lat, z cekinami, brokatem, piórami, frędzlami. Tan za małe pieniądze z pewnością trafisz na coś sylwestrowego i zwariowanego!

Nie zdążysz zahaczyć już o żaden sklep? To nic! Egzamin z sylwestra.
Ubierz się jakbyś szła na egzamin. Załóż eleganckie, czarne spodnie (jeśli masz satynowe tym lepiej) i biała koszulę, ale koniecznie rozepnij ja i rozchyl jakbyś chciała uwieść egzaminatora. Pod spód włóż coś nieoczekiwanego. Np. czerwoną bluzkę na ramiączka. Nie chcesz pokazywać dekoltu? Pożyć od taty muszkę. Do takiego stroju musisz się koniecznie wybrokacić i mocno umalować, żeby podkreślić imprezowy charakter stylizacji. Przydadzą się też szpilki z karnawałowymi dodatkami np. diamencikami lub kokardą.

Mała sylwestrowa

Jeśli zdążysz przemień w nowe cudo swoją małą czarną! Jeśli nie dobierz do niej kolorowe dodatki, a poza tym zamiast na eksperymenty modowe, postaw na eksperymenty urodowe! Pomaluj szałowo paznokcie, upnij sylwestrowo włosy, zrób sobie makijaż na jaki byś się normalnie nie odważyła, np. pawie oko. Na pewno poczujesz się jak gwiazda, a twoja kreacja nie będzie odwracała uwagi od twoich makijażowych wariacji.