POLECAMY

Zadziorny Irokez

Chcesz przyciągnąć spojrzenia innych? Postaw na bardzo zadziorną i ciekawą fryzurę jaką jest irokez!
Zadziorny Irokez fot. FREE/kolaż polki.pl

Irokez to nowa ciekawsza alternatywa dla wysokiego koczka. Jest idealny na wieczorne wyjście. Fryzura szybka, niekłopotliwa i prosta. Wystarczy trochę twoich dobrych chęci i kosmetyków do stylizacji.

Jeśli masz grzywkę zacznij od mocnego tapirowania jej. Wszystkie kosmyki z boków zaczesz za uszy. Pamiętaj by boczne partie włosów maksymalnie wygładzić. W tym celu używamy profesjonalnej pasty matującej. Pozostałe włosy rozdziel na szerokie kosmyki. Pamiętaj o mocnym natapirowaniu ich i obficie spryskaj. Jeśli masz więcej czasu, możesz nakręcić włosy na wałki. Jeśli natomiast nie mas grzywki na włosy nałóż piankę która lekko je usztywni. Po wysuszeniu rozprowadź pastę do stylizacji i rozcapierz kosmyki na wszystkie strony. Dłuższe włosy zbierz na czubku głowy i zwiąż w kucyk. Utrwal wszystko mocnym lakierem. Irokez jest idealny dla długich jak i dla krótkich włosów!

Kosmetyki potrzebne do fryzury:

Na zdjęciu:
1. Lakier do włosów. Zapewnia bardzo mocne i długotrwałe utrwalenie, trwałą kontrolę i promienny blask. Syoss Invisible Hold, cena: 16 zł
2.Elastyczny lakier do włosów. Idealnie utrwala fryzurę. Osis+ Session Label, cena: 80 zł
3. Pianka do stylizacji. Taft Sine, cena: 14 zł
4. Matowa pasta do stylizacji. Pink Up Kaaral, cena: 48 zł
5. Modelująca pasta zawierająca naturalne składniki. Osis+ Session Label, cena: 80 zł

Na podstawie artykułu z Uroda-Piękne włosy
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)