Buty i torebki Prima Moda 2012
Soczyste barwy, energia i elegancja zarazem – najnowsza kolekcja na wiosnę - lato 2012

- materiały prasowe
Kolekcja utrzymana jest we włoskim klimacie. Tym razem tematem sesji są „Colori del Mare”, czyli „Barwy morza”. Włoskie wybrzeże budzi skojarzenia z błękitem i turkusem wody.
Kolekcję wiosna – lato 2012 charakteryzuje włoska elegancja i styl, które przejawiają się nie tylko w nadmorskiej kolorystyce, ale przede wszystkim w fasonach butów. W tym sezonie hitem będą kultowe „charlestony”, sandały na koturnie czy obcasy słupki. Do miejskich eskapad idealne będą perforowane kozaki w wersji letniej, wygodne baleriny w wężowe printy czy zdobione sandały.
Prima Moda to także torebki utrzymane w najnowszych trendach. Wśród propozycji nie zabraknie mocno lansowanej w tym sezonie modelu „reklamówki”, listonoszki w wersji oversize, czy stylowych kuferków w różnych rozmiarach. W kolekcji znajdziemy zarówno klasyczne odcienie brązów, jak i intensywny amarant czy kobalt.
1 z 8

2 z 8

3 z 8

4 z 8

5 z 8

6 z 8

7 z 8

8 z 8
