5 rodzajów pierścionków zaręczynowych w stylu gwiazd!

Diament, a może kolorowy kamień szlachetny? Na widok tych pierścionków zaręczynowych każda kobieta powie magiczne "tak".
5 rodzajów pierścionków zaręczynowych w stylu gwiazd! fot. materiały prasowe
Zaręczyny muszą być wyjątkowe tak, aby potem ich wspomnienie mogło ogrzewać nas przez kolejne lata. Jaki pierścionek sprawi, że patrząc na niego, będziesz zawsze się uśmiechać?

Pierścionek zaręczynowy z diamentem

Diament: klasyka zaręczyn. To najbardziej szlachetnych kamieni, często też najdroższy. Na pierścionku zaręczonym jednak przecież nie oszczędzamy, gdyż ma towarzyszyć przez całe życie, a diamenty, każdy to wie, są wieczne…

Pierścionek zaręczynowy z kolorowym kamieniem

Poza diamentem, możemy wybierać spośród barwnych kamieni szlachetnych, np. rubinu, szmaragdu, szafiru, tanzanitu, topazu, ametystu, cytrynu. Odpowiednio dobrany do danego kamienia kruszec podkreśli ich wyjątkowy kolor

Pierścionek zaręczynowy z perłą

Perły są piękne, dlatego nie wierzmy w średniowieczne przesądy, jakoby nie pasowały na zaręczyny. Elegancki pierścionek z perłą będzie pasował zarówno do sukni ślubnej, jak i do codziennego stroju.

Pierścionek zaręczynowy z cyrkonią 

Wkomponowana w pierścionek zaręczynowy cyrkonia nie ustępuje elegancją znacznie droższemu diamentowi. Błyszczy prawie tak samo pięknie, chociaż jest dużo tańszy! To idealna opcja dla panów z mniejszym budżetem. 

Pierścionek zaręczynowy bez kamienia

Piękny pierścionek zaręczynowy wcale nie musi być zwieńczony kamieniem, aby zdobić naszą dłoń. Te pozbawione diamentu, czy innego kamienia prezentują się elegancko oraz minimalistycznie. 

 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/8 miesięcy temu
My z moim już mężem mamy obrączki bardzo klasyczne bez kamienia od złotnika Jacka Sikorskiego i bardzo nam się podobają. Wiadomo - niektórzy lubią naśladować gwiazdy - ale my zdecydowaliśmy się na coś bardzo klasycznego w naszym stylu.