Kozaki Kazar na zimę 2013/2014

Marka Kazar nie pozostawia złudzeń, że kozaki to nieodzowny element garderoby każdej kobiety. W kolejnej odsłonie jesienno-zimowej kolekcji marki znajdziemy wiele wyjątkowych fasonów, które z pewnością spodobają się nawet najbardziej wymagającym klientkom.
/ 15.11.2013 09:38

Marka Kazar nie pozostawia złudzeń, że kozaki to nieodzowny element garderoby każdej kobiety. W kolejnej odsłonie jesienno-zimowej kolekcji marki znajdziemy wiele wyjątkowych fasonów, które z pewnością spodobają się nawet najbardziej wymagającym klientkom. Wśród topowych fasonów Kazar znalazły się kozaki na masywnym słupku, które optycznie wysmuklą naszą sylwetkę oraz te na koturnie, które wpisują się w najnowsze trendy. Hitem są również kozaki ze złotymi elementami oraz fasony ze wstawkami z lakierowanej skóry. Połysk to przecież jeden z głównych trendów sezonu. Duża popularnością cieszą się również kozaki na klasycznej szpilce, gdyż elegancja zawsze jest modna.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/26.02.2017 00:12
Błyszczące cholewy butów to tylko znak rozpoznawczy kobiet które prowokują facetów aby zarobic. Firmy produkujący buty dla tak zwanych Tirówek na pewno zarobią na skajowych lub ceratowych kozaczkach. Tylko szkoda że produkując męskie botforty i muszkietery dla kobiet firmy całkiem zapomniały o panach potrzebujących normalnych wysokich butów do pracy. Albowiem buty z cholewami z normalnej wcześniej kobiety czynią niby celebrytkę a mówiąc wprost tanią dziwkę. A panowie przez wieki noszący te buty z ostrogami aktualnie stali się normalnymi ludzmi, co nie znaczy, że jesienią lub w zimie chcą chodzic w adasiach lub trampkach. Każdy normalny facet oceni moralnośc i wartośc panienek w botfortach. Niech te elegantki i intelektualistki pracują jako tirówki i marzą o facetach w butach z ostrogami w łóżku. Ale to już przeszłośc. Dzisiaj mężczyzną jest facet w trampkach i adasiach. Pozdrawiam elegantki w skajowym badziewiu.