Jak podkreślić swoją indywidualność? Oto sposoby, które warto znać

stylowa kobieta fot. Adobe Stock
Nie musisz być taka jak wszyscy. Wystarczy, że będziesz sobą. Sprawdź, co może ci w tym pomóc.
stylowa kobieta fot. Adobe Stock

Każda z nas jest wyjątkowa, ma inną osobowość i charakter. Jak więc podkreślić swoją indywidualność? Jednym z najłatwiejszych sposobów wyrażania siebie jest nasz unikalny styl. Ale nie tylko. Dowiedz się, co jeszcze możesz zrobić, aby pokazać światu swoje wewnętrzne ja.
 

Zapachy, które opowiadają historie (bez słów)  

fot.: Materiały prasowe

Zapachy są jak opowieść, w której możemy odnaleźć siebie. Często podświadomie wybieramy perfumy, które podkreślają naszą osobowość, a odpowiednio do niej dopasowane sprawiają, że czujemy się pewniej w swojej skórze. Ba! Na rynku dostępne są nawet zapachy, które rozwijają się razem z nami. Przykład? Nowość od marki Avon - perfumy Eve Become, inspirowane pięknem przemiany motyla. Otwierają je soczyste nuty czerwonego jabłka. Następnie zapach zmienia się, uwalniając serce kompozycji (autorski akord marki Avon o nazwie Butterfly Blossom), na które składają się kwiatowe nuty gardenii jaśminowatej i orientalne piżmo. Natomiast całość zamyka akcent drzewa cedrowego. Zapach ewoluuje więc od świeżego do bardziej zmysłowego i ciepłego. „Żyje” na naszej skórze i ciągle dostarcza nowych wrażeń. 
 
Perfumy Eve Become są złożone, ale nie za ciężkie. Idealnie nadają się na każdą porę dnia i okoliczność - bez względu na to, czy będzie to spotkanie biznesowe, rodzinny obiad czy randka. Marka Avon postarała się o to, aby dopełniały wizerunek kobiety o wielu twarzach - takiej, która jest otwarta na nowe doświadczenia, realizuje się na kilku polach i stale rozwija. Eve Become symbolizuje różne oblicza kobiecości i ewoluuje. Trudno nie zwrócić uwagi także na sam flakon - jego brzegi symbolizują skrzydła motyla.  
 

Ubrania i dodatki, które są nie tylko elementami stylizacji 

Moda przestała pełnić funkcję jedynie estetyczną, aby stać się formą autoekspresji. Z pomocą ubrań i dodatków często komunikujemy się ze światem, uzewnętrzniając swój charakter. Jedni wykorzystują do tego m.in. przyciągające wzrok kolor i wzory, charakterystyczną biżuterię czy okulary. Inni wyrażają siebie (i swoje poglądy) poprzez t-shirty z pewnymi manifestami. W modzie wszystkie ruchy są dozwolone. 
 

Zmiana fryzury jako symbol zmiany w życiu

Do tego, że fryzura oddziałuje na nasz wygląd, nie trzeba nikogo przekonywać. Jednak z jej pomocą możemy też pokazywać swoje wewnętrzne ja. Zastanów się, ile razy pod wpływem przełomowych dla siebie wydarzeń zapragnęłaś ściąć lub przefarbować włosy? Mówi się, że zmiana fryzury oznacza zmiany w życiu. Wiele kobiet chce w ten sposób nie tylko zmienić swój wygląd, ale przede wszystkim symbolicznie zamknąć dany rozdział.
 
A ty? Jak podkreślasz swoją wyjątkowość? Pamiętaj, że diabeł tkwi w szczegółach i często detale potrafią powiedzieć więcej niż słowa. 
 
Woda perfumowana Eve Become dostępna jest od 1.02.2023 w katalogu Avon 02/2023 w cenie 65,99 zł. Można ją zamówić u Konsultantek Avon lub za pośrednictwem strony www.avon.pl. Kupując produkty Avon, wspierasz biznes Konsultantek.

Redakcja poleca

REKLAMA