Biedronka fot. Adobe Stock, uslatar, Bostan Natalia

W Biedronce kupisz modne lampiony - żarówki do ogrodu, które są hitem Instagrama. Ile kosztują?

Wystrój tarasu lub balkonu możesz urozmaicić modnym łańcuchem solarnym, który sprawi, że wieczory będą jeszcze bardziej klimatyczne.
Małgorzata Machnicka / 29.06.2021 09:57
Biedronka fot. Adobe Stock, uslatar, Bostan Natalia

O popularności łańcuchów solarnych najlepiej świadczy fakt, że znajdziesz je obecnie nawet w supermarketach i dyskontach. Do Biedronki właśnie trafiło oświetlenie marki Gardenic.

Możesz je umocować wokół barierki na balkonie albo przy ścianie tarasu. Efekt? Piękne i nastrojowe miejsce, w którym można wypocząć podczas długich, letnich wieczorów.

Łańcuch solarny 10 LED Gardenic z Biedronki

Łańcuch wyposażony jest w 10 sporych żarówek z diodami LED. Długość całkowita łańcucha to 3,8 m, a czas świecenia to około 10 h. 

Łańcuch posiada 2 tryby świecenia i jest odporny na wszelkie warunki atmosferyczne. Dostępny jest w 3 wzorach do wyboru.

lampiony solarne Biedronka
fot. łańcuch solarny Biedronka/materiały prasowe

Łańcuchy solarne dostępne są od poniedziałku, 28 czerwca 2021 r. w wybranych sklepach Biedronka. Kosztują 29,99 zł za sztukę. W gazetce pojawią się również lampki solarne przeznaczone do mocowania w ziemi za 11,99 zł (do wyboru są te o białym lub żółtym świetle).

Co jeszcze pojawiło się w najnowszej gazetce Biedronka?

Hitem najnowszej gazetki Biedronka są słoiki z kranikiem w cenie 24,99 zł, które przydadzą się na każdym garden party - do wyboru masz aż 4 wzory i wielkości słoików.

Co jeszcze przyda się na garden party? Jeśli nadal nie uzupełniłaś piknikowej zastawy stołowej, zajrzyj do sklepów Pepco - znajdziesz tam przeźroczyste naczynia piknikowe, które wyglądają jak z kryształu w cenie od 4 zł za sztukę. 

Poza tym w gazetce Biedronka pojawiły się również gadżety niezbędne w każdym domu - dzbanki filtrujące marki Philips w cenie 39,90 zł za sztukę, patelnie marki Tefal za 39,99 zł i blendery kielichowe marki Hoffer za 79,90 zł.

Czytaj także:
W Pepco kupisz modne naczynia z kamionki od 10 zł za sztukę
W IKEA dostępna jest zastawa w 4 pięknych kolorach od 7,99 zł za sztukę
Ten wazon z IKEA podbija Instagram. Kupisz go za 5 zł