Biedronka fot. Adobe Stock, Proxima Studio

Bez tego gadżetu nie odbędzie się żadne garden party. W Biedronce kosztuje tylko 24,99 zł

Szklany słoik z kranikiem to niezastąpiony dodatek wszystkich letnich imprez. Teraz kupisz go w Biedronce w 4 różnych wariantach do wyboru.
Małgorzata Machnicka / 28.06.2021 08:27
Biedronka fot. Adobe Stock, Proxima Studio

Pogoda sprzyja imprezom w ogrodzie. Jeśli często urządzasz garden party, powinnaś wyposażyć taras w niezwykle praktyczny i modny gadżet - słoik z kranikiem, w którym możesz podać lemoniadę, aromatyzowaną wodę lub inny ulubiony napój chłodzący.

Słoik z kranikiem Smukee z Biedronki

Szklany, pojemny słoik z kranikiem to świetnie rozwiązanie na imprezę. Na raz możesz przygotować aż 5,5 l napoju (do wyboru są również mniejsze wersje), a każdy z gości może samodzielnie, wtedy kiedy ma na to ochotę, uzupełnić swoją szklankę. 

Do wyboru masz 4 rodzaje słoików:

  • słoik o pojemności 5 l z dwoma wzorami nakrętek,
  • słoik o pojemności 5,5 l w kształcie ananasa,
  • słoik o pojemności 3,5 l w kształcie kaktusa,
  • słoik o pojemności 4 l ze stojakiem.

słoik Smukke
fot. słoiki z kranikiem Smukee Biedronka/materiały prasowe

Słoiki dostępne są od 28 czerwca 2021 roku w wybranych sklepach Biedronka (do wyczerpania zapasów). Kosztują po 24,99 zł za sztukę. 

Co jeszcze pojawiło się w najnowszej gazetce Biedronka?

Hitem najnowszej gazetki Biedronka są dzbanki filtrujące marki Philips w cenie 39,90 zł za sztukę. Poza tym kupisz również blendery kielichowe marki Hoffer za 79,90 zł oraz patelnie marki Tefal za 39,99 zł. 

Jeśli szukasz modnej zastawy stołowej na garden party, zajrzyj do sklepów Pepco - znajdziesz tam przeźroczyste naczynia piknikowe w cenie od 4 zł za sztukę. Jeśli wolisz coś w mocniejszym kolorze, wybierz się do sklepów Sinsay - różowe szklanki i kieliszki kupisz od 17,99 zł za zestaw.

Czytaj także:
W Pepco kupisz modne naczynia z kamionki od 10 zł za sztukę
W IKEA dostępna jest zastawa w 4 pięknych kolorach od 7,99 zł za sztukę
Ten wazon z IKEA podbija Instagram. Kupisz go za 5 zł