YouTube fot. Adobe Stock

YouTube Music i YouTube Premium - usługa dostępna już w Polsce

Nowa usługa streamingowa od YouTube jest już w Polsce! Zyskaj dostęp do bogatej i zróżnicowanej oferty muzycznej, jaka czeka na nowych użytkowników platformy.
Agata Bernaciak / 17.05.2019 15:30
YouTube fot. Adobe Stock

Bogata oferta muzyczna, spersonalizowany interfejs i inteligentne wyszukiwanie to tylko część funkcji, jakie czekają na nowych użytkowników platformy YouTube Music. Wraz z jej premierą, do Polski trafia również YouTube Premium z ofertą filmów i programów z serii YouTube Originals.

Co zyskasz korzystając z funkcji YouTube Music?

YouTube Music to nowa muzyczna usługa streamingowa, dzięki której można korzystać z zasobów YouTube bez ograniczeń. Nie tylko z materiałów wideo jak dotychczas! Znajdziesz tu oficjalne albumy, single, covery czy nagrania z koncertów, a wszystko to będzie w pełni spersonalizowane.

Najważniejsze funkcje YouTube Music

  1. Dostęp do olbrzymiego katalogu muzyki. YouTube Music to dostęp do teledysków, oficjalnych albumów, singli, remiksów, występów na żywo i coverów. Jeśli zdecydujesz się na wersję Premium, możesz słuchać muzyki bez przerw i reklam, a także pobierać utwory, by wracać do nich offline. Kolejną korzyścią będzie odtwarzanie muzyki w tle - przy wyłączonym ekranie i podczas korzystania z innych aplikacji.
  1. Muzyka dopasowana do twoich upodobań. Ekran główny dostosowuje wyświetlane wyniki do potrzeb w oparciu o wcześniejsze odtworzenia, lokalizację lub aktywność.
  1. Tysiące playlist na każdą okazję. Dzięki zasobom YouTube Music dobranie idealnie pasującego zestawu utworów nie będzie problemem. Zyskasz dostęp do playlist zawierających światowe nowości, brzmienia rodzimych artystów, a także kawałki idealne do ćwiczeń.
  1. Inteligentne wyszukiwanie pozwoli namierzyć piosenkę po fragmencie jej tekstu. Podobnie jak w wyszukiwarce - pomyłka w zapisie nie przeszkodzi YouTube Music w wyświetleniu poprawnego wyniku.
  1. Najpopularniejsze wideo na wyciągnięcie ręki. Za pośrednictwem dedykowanego ekranu Hotlista aplikacja podpowie, czego najchętniej słuchają użytkownicy YouTube i co jest na czasie.
  1. Dostęp do muzyki w trybie offline. Z YouTube Music Premium użytkownicy mogą słuchać utworów w tle i bez reklam, a także wtedy, kiedy nie mają dostępu do internetu!

Użytkownicy mają do dyspozycji usługę w wersji bezpłatnej (z reklamami), mogą również wybrać YouTube Music Premium i zyskać możliwość słuchania muzyki w tle, pobierania utworów i korzystania z aplikacji bez reklam za 19,99 zł miesięcznie.

Dostępny jest również plan rodzinny za 29,99 zł miesięcznie. Przez pierwsze 2 tygodnie od premiery użytkownicy mają możliwość testowania usługi YouTube Music w wersji Premium przez 3 miesiące za darmo.

Premiera YouTube Music to też premiera YouTube Premium. Co zyskasz wykupując tę usługę?

Uaktualniając swoją aplikację YouTube do wersji Premium uzyskasz dostęp do oferty filmów i programów z serii YouTube Originals. Znajdują się tam m.in. seriale takie jak Cobra Kai, Origin, Wayne czy Weird City.

YouTube Premium można wypróbować za darmo przez 3 miesiące. Po zakończeniu tego okresu usługa będzie dostępna za 23,99 zł miesięcznie, natomiast przy wyborze opcji dla całej rodziny - 35,99 zł miesięcznie.

YouTube Music można pobrać z Google Play i App Store lub odwiedzając serwis na stronie music.youtube.com. Można też bezpłatnie zarejestrować się w YouTube Premium na youtube.com/premium.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)