„Jestem fajną babką!” – mówi Katarzyna Lackner, ambasadorka marki Max Factor

Kocha się śmiać i chodzić na szpilkach – i wystarczy pobyć z nią 5 minut, żeby poczuć w sobie więcej energii. Katarzyna Lackner dosłownie nią zaraża! Poznajcie ambasadorkę marki Max Factor: nie modelkę i nie aktorkę, ale kobietę taką jak my.
10 miesięcy temu

Ma 46 lat, pracuje jako szefowa administracyjna placówki medycznej i mieszka we Wrocławiu. Zanim jednak w dorosłym życiu osiadła tam na stałe, to przeprowadzała się… 13 razy! Właśnie te ciągłe zmiany miejsc, szkół, znajomych nauczyły jej otwartości, dzięki której może dziś realizować pasję, jaką jest fotografia portretowa. 
 
– Dzięki zdjęciom, które robię, mogę lepiej poznawać ludzi, a tej wiedzy nigdy dla mnie nie będzie za dużo! – mówi.
 

„Nie można brać wszystkiego zbyt serio”

Znajomi mówią o niej: wulkan pozytywnej energii i to określenie jest w stu procentach trafne. Kiedy się śmieje, to całą sobą – a uwierzcie mi, śmieje się prawie cały czas. Spotykamy się na sesji zdjęciowej marki Max Factor: nawet po kilku godzinach pozowania ona ciągle wygląda jakby dopiero zaczynała dzień. Kiedy pytam, skąd czerpie tyle radości życia, po raz kolejny wybucha śmiechem:
 
– Poczucie humoru i dystans do samej siebie – oto moja recepta na życie. Nie można brać wszystkiego zbyt serio!
 
Słucham jej, patrzę na nią i… zupełnie się nie dziwię, że to właśnie ją marka Max Factor wybrała na swoją ambasadorkę! Nowa kampania You & Max Factor mówi o poczuciu kobiecego spełnienia, a Katarzyna Lackner z pewnością czuje się spełnioną kobietą:
 

Mam takie chwile, kiedy siadam wygodnie w fotelu, zamykam oczy i myślę sobie: „Jest dobrze jak jest. Tu i teraz”. Ten stan to połączenie wewnętrznego spokoju, radości i pewności, że nie chce się nigdzie uciekać z miejsca, w którym się teraz jest. Bardzo fajne uczucie.- Katarzyna Lackner w wywiadzie dla „Urody Życia”, 04/2018

 
Materiał powstał we współpracy z marką Max Factor.
 

 

KOMENTARZE (1)
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/miesiąc temu
Niestety, Pani Katarzyno nie widać tego co Pani mówi o sobie w zawodowych kontaktach z Panią. Zdecydowanie użyłbym innych słów żeby Panią opisać. ,,Nie słowa lecz czyny świadczą o człowieku".