POLECAMY

Jak zaprosić szczęście do swojego życia? I dlaczego odrobina egoizmu jest bardzo zdrowa? Podpowiada Dagmara Skalska

Przekonaj się, jak odmienić swoje życie! Dzięki tym radom nareszcie poczujesz zadowolenie z tego, co cię spotyka. A także dowiesz się, co należy zmienić, zmodyfikować, by to szczęście poczuć. Ta dziewczyna, wie, co mówi - jej rady stosują już tysiące Polek.
Agata Bernaciak / 10 miesięcy temu

Jeśli chcesz, by twoje życie było pełne szczęścia, musisz nauczyć się je dostrzegać. Wiele osób narzeka na to, jak wygląda ich codzienność. Nie wiedzą oni jednak, że to tylko i wyłącznie od nich zależy, czy będą zadowoleni z tego, co ich spotyka.

Dagmara Skalska podpowiada, jak zacząć zauważać pozytywne aspekty życia i jak nauczyć się doceniać to, co się ma. Jeśli jesteś spragniona dobrych nowin i uśmiechu, wysłuchaj koniecznie tego, co ma ci do przekazania.

Dagmara Skalska: autorka kalendarza „Rok pełen magii” i projektu Egoistka

Otwórz się na cuda w swoim życiu. Dziel się z innymi swym wewnętrznym nadmiarem. Dzięki temu wszystko, czego doświadczysz w tym roku, będzie twórcze i mądre. A wszystko co się wydarzy, będzie miało znaczenie. To będzie niezwykły rok. Zaplanuj go. Chwytaj dobrą energię, a każdy z 365 dni w tym roku będzie magiczny.

W osiąganiu sukcesu, szczęścia i wolności pomaga Dagmara Skalska. Pisarka, blogerka, inspiratorka. Dagmara Skalska kilka lat temu straciła męża. Na prowadzonym wcześniej z mężem blogu „Projekt Egoistka” pokazuje, że żałoba może mieć pozytywny wymiar. Zrobiła z tego swoistą terapię i pokazała innym jak wyjść z kryzysu i odzyskać szczęście i spokój.

Dagmara Skalska zaprasza na swój wykład „Egoizm to nie grzech”, który odbędzie się w ramach akcji PowerDay 16 czerwca 2018 w Muzeum Polin w Warszawie.

Chcesz kupić kalendarz Dagmary Skalskiej? Zapraszamy na hitsalonik.pl!

Dagmara Skalska - pisarka, blogerka, inspiratorka. W swoich książkach łączy myśl Wschodu z myślą Zachodu. Pisze o rozwoju na poziomie cielesnym, mentalnym, emocjonalnym i duchowym. Zainteresowania: relacja mózg – umysł, zgłębianie świadomości, wpływ emocji na ludzkie życie, budowanie partnerskich związków, uwalnianie ukrytego potencjału każdego człowieka. Główna wartość: wolność. Motywacja: praca dla pożytku innych. Ścieżka rozwoju: buddyzm. Archetyp: wojowniczka. Założycielka Projektu Egoistka, wspierającego kobiety w budowaniu wewnętrznej mocy, miłości własnej i autentyczności. Prowadziła swój cykl „Trening pozytywnej egoistki” w „Pytaniu na śniadanie” w TVP, felietonistka Magazynu Samo Zdrowie, Magazynu Shape, Magazyna Yoga & Ayurweda, Ambasadorka Magazynu Miasto Kobiet. Dla Polki.pl  nagrała cykl motywujących filmów dla kobiet. Autorka bloga www.dagmaraskalska.pl

KOMENTARZE (1)
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/9 miesięcy temu
uwielbiam ją !!!!!!!!!!!!