POLECAMY

Życie po trzydziestce? Polecamy! Oto 9 rzeczy, którymi przestaniesz się przejmować w tym wieku

Wielu z nich zazdroszczą młodsze koleżanki!
Marta Słupska / 7 miesięcy temu

Jeszcze kilka lat temu wydawało mi się, że „trzydziestka” to magiczna granica, po której kończy się młodość, mniej rzeczy wypada i generalnie wszystko się zmienia… na gorsze. Gdybym tylko wiedziała to, co wiem teraz!

Zmiana kodu – trójka z przodu

Gdy mamy 20 lat, inaczej myślimy o przyszłości, finansach czy sobie samym. To czas, kiedy bardzo zależy nam na akceptacji, chcemy być aktywni, a wiele z nas ma wyrzuty sumienia, gdy spędza piątkowy wieczór przed telewizorem. Wszystko zmienia się kilka lat później.

Wbrew jednak temu, czym karmi nas wiele mediów, trzydzieste urodziny nie oznaczają, że od tego momentu zaczynamy szybciej się starzeć czy inaczej wyglądać, a lekarze na wizytach kontrolnych, patrząc na naszą datę urodzenia, zaczynają inicjować z nami rozmowę od słów: „No cóż, w pani wieku…”. To natomiast czas, gdy stopniowo zmienia się nasze postrzeganie rzeczywistości, zaczynamy mieć inne priorytety, marzenia i oczekiwania wobec tego, co nas otacza. Stajemy się bardziej odporne psychicznie – już nie zamartwiamy się tym, co ktoś o nas powie czy pomyśli. Jesteśmy silniejsze, bardziej pewne siebie i mamy większą świadomość swojego ciała.  Mamy też więcej doświadczeń, które potrafimy wykorzystać i wyciągnąć z nich korzystne dla dalszego życia wnioski.

Zobaczcie w galerii, co dokładnie zmienia się w życiu kobiety, gdy skończy ona 30 lat. Jesteśmy ciekawe, czy zgodzicie się z naszymi obserwacjami!

6 popularnych zabiegów kosmetycznych, które są najbardziej niebezpieczne dla zdrowia

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/7 miesięcy temu
Co cudne, aby było prawdziwe, mam 60 lat i kiedy miałam 30 nie miałam mieszkania, mieszkaliśmy w pokoju u rodziców i to oni dyktowali nam jak mamy zyć, co kupować, kogo zapraszać.
/7 miesięcy temu
Dostałam ten odkurzacz na imieniny i tak - jest sztosem :) odkurza dwa razy w tygodniu i ani jednego kłębka kurzu nie mm w mieszkaniu od miesiąca
/7 miesięcy temu
a ja zaczelam sie przejmowac nagle sprzataniem xd. tu zmywarka kupiona, tam nowy elektrolux (bo sprzata sam, fifarafa), tu patelnia...kiedys wydawalam tylko na podroze i ciuchy;) no ale czlowiek sie zmienia.
POKAŻ KOMENTARZE (2)