POLECAMY

Wstylizowana 5-latka gwiazdą sieci! Internautki ganią matkę: „Pozwól jej być dzieckiem”

5-letnia Mia zyskuje coraz większą popularność na Instagramie. Choć dziewczynka jest przeurocza, to nie wszyscy są zachwyceni...
/ 2 tygodnie temu

Ma zaledwie 5 lat, a już jest gwiazdą Instagrama. Mia Aflalo pochodzi z Izraela i jest zwyczajną, wesołą pięciolatką. Wyróżniają ją bujne włosy, z których jej mama zrobiła wielki atut. W sieci pojawiają się kolejne zdjęcia dziecka z wystylizowanymi fryzurami.

Dziewczynką powoli zaczynają się interesować światowe media. Mia zaliczyła już debiut na łamach magazynu „Vogue”. Nie wszyscy jednak zachwycają się rozkwitającą karierą 5-latki. Wśród licznych słów zachwytu, nie brakuje krytyki skierowanej w stronę matki dziecka. Niektóre opinie są bardzo dosadne! Zobacz na kolejnych stronach!

Przeczytaj:
Szokujące ogłoszenie kobiety: „Wynajmę dziecko na ślub”. O co chodzi?
Był przykładnym ojcem i mężem. Tymczasem zamordował swoją rodzinę i udawał rozpacz po ich zniknięciu

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (7)
/tydzień temu
Matka tej dziewczynki musi być cholernie głupia, że robi z dziecka show. Ona ma dopiero 5 lat ,chce się bawić lalkami a nie sama nią być. Potrzebuje bawić się z dziećmi nie spędzać czas przy stylizacji włosów i charakteryzacji. Co się dzieje na tym świecie. Oby mama dziecka zrozumiała w porę swoją głupotę i zaczęła w normalny sporo spędzać ten czas z dzieckiem.
/tydzień temu
A mi się podobają jej fryzury. Ma śliczne wlosy
/tydzień temu
Porażka szkoda mi dziecka.matki nie bo jest pusta.niewiem czym tu się zachwycać.ze dziecko bedzie wynaturzone
POKAŻ KOMENTARZE (4)