Wystylizowana 5-latka gwiazdą sieci! Internautki ganią matkę: „Pozwól jej być dzieckiem”

5-letnia Mia zyskuje coraz większą popularność na Instagramie. Choć dziewczynka jest przeurocza, to nie wszyscy są zachwyceni...
/ 4 miesiące temu

Ma zaledwie 5 lat, a już jest gwiazdą Instagrama. Mia Aflalo pochodzi z Izraela i jest zwyczajną, wesołą pięciolatką. Wyróżniają ją bujne włosy, z których jej mama zrobiła wielki atut. W sieci pojawiają się kolejne zdjęcia dziecka z wystylizowanymi fryzurami.

Dziewczynką powoli zaczynają się interesować światowe media. Mia zaliczyła już debiut na łamach magazynu „Vogue”. Nie wszyscy jednak zachwycają się rozkwitającą karierą 5-latki. Wśród licznych słów zachwytu, nie brakuje krytyki skierowanej w stronę matki dziecka. Niektóre opinie są bardzo dosadne! Zobacz na kolejnych stronach!

Przeczytaj:
Szokujące ogłoszenie kobiety: „Wynajmę dziecko na ślub”. O co chodzi?
Był przykładnym ojcem i mężem. Tymczasem zamordował swoją rodzinę i udawał rozpacz po ich zniknięciu

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (12)
/3 dni temu
Matkę albo leczyć, albo do sądu, za bezmyslnosc i głupotę.
/miesiąc temu
I ja jestem matką ponadprzeciętnej urody dziecka. Nigdy, przenigdy nie skrzywdzilabym syna w ten sposób. W mojej ocenie jest to leczenie swoich chorych ambicji kosztem bezbronnego, nieświadomego konsekwencji dziecka. A te nastąpią na pewno, wcześniej lub później i z całą pewnością nie wyjdą dziewczynce "na zdrowie".
/2 miesiące temu
Co wyrośnie z tej dziewczynki o zarozumiałym wyrazie twarzy? Pustak wyjątkowo odpychający i egoistyczny.
POKAŻ KOMENTARZE (9)