Wstrząsająca historia Tomasza Komendy wreszcie znajdzie szczęśliwe zakończenie? Narzeczona niesłusznie skazanego zabrała głos

Tomasz Komenda spędził w więzieniu 18 lat, gdy okazało się, że został skazany niesłusznie. Podczas premiery filmu, w którym przedstawiono jego historię, oświadczył się swojej partnerce.
/ 15.09.2020 10:04

Tomasz Komenda stał się symbolem osoby pokrzywdzonej przez wymiar sprawiedliwości. W więzieniu spędził 18 lat życia za zbrodnię, której nie popełnił.

Mimo długiej odsiadki jaka ma za sobą, stara się dziś wieść normalne życie. Myśli o założeniu rodziny, wkrótce na świecie powita swoje dziecko.

Czy historia Tomasza Komendy znajdzie szczęśliwy finał?

Wszystko wskazuje na to, że Tomasz Komenda znalazł szczęście u boku Anny Walter. Para spodziewa się dziecka, ślub zaplanowali na przyszły rok. 

Niedawno w telewizji śniadaniowej zdradzili, że ich synek będzie miał na imię Filip. Narzeczona wspiera go w trudnych chwilach, bo niesłusznie skazany Tomasz Komenda wciąż musi mierzyć się z przeszłością. Wyznał, że ojciec ofiary do dziś jest przekonany o jego winie.

Tomasz Komenda walczy o odszkodowanie od Skarbu Państwa

18 września do kin trafi film opowiadający wstrząsającą historię Tomasza Komendy.

Po premierze filmu uniewinniony oświadczył się swojej partnerce. Ona przyznała, że oglądanie scen, w których pokazano życie jej partnera za murami, bardzo nią wstrząsnęło:

Te sceny w zakładzie karnym były dla mnie za trudne. Najbardziej ujmujące jest zakończenie, które jest piękne i daje nadzieję. Pomimo tego koszmaru, który przeszedł, jest w nim dobro.
- wyznała Anna Walter.

To też może cię zainteresować:W Australii wprowadzono „prawo knebla”. Zabrania ofiarom gwałtu i molestowania mówić o swoich przejściachDania zmienia definicję gwałtu w prawie. Od teraz będzie to brak zgody, nie stawianie oporuPół roku więzienia za spoliczkowanie syna, który palił marihuanę

Tagi: więzienie
KOMENTARZE (0)