Kobieta z szerokimi biodrami fot. Adobe Stock

Właścicielka największych bioder na świecie podbija Instagram! Kim jest Randalin?

Jej znakiem rozpoznawczym są monstrualnych rozmiarów biodra i uda. Czy się ich wstydzi? Przeciwnie! Dzięki nietypowej sylwetce podbija Instagram.
/ 24.10.2018 13:31
Kobieta z szerokimi biodrami fot. Adobe Stock

Szczupła talia i szerokie biodra to dla wielu ideał urody. W tym przypadku mowa o ekstremalnie szerokich biodrach. Ich właścicielką jest 25-letnia mieszkanka Atlanty w Stanach Zjednoczonych. Randalin, bo o niej mowa, nie wstydzi się swojego wyglądu. Przeciwnie - uczyniła z niego atut.

Największe biodra na świecie?

Obwód jej bioder mierzy 180 cm. Jak sama twierdzi, są to najszersze biodra na świecie. Szerokie biodra i ogromna pupa są konsekwencją schorzenia, na które cierpi Randalin. Uwarunkowania genetyczne (tzw. lipedema) sprawiają, że tkanka tłuszczowa odkłada się w nadmiernych ilościach w konkretnej partii ciała. W przypadku Randalin są to biodra i uda.

Co to jest lipedema? Cóż, może dotyczyć nawet 11% kobiet. Zdarza się, gdy tłuszcz jest rozprowadzany w nieregularny sposób pod skórą, zwykle w pośladkach i nogach. Mimo, że zaczyna się jako problem kosmetyczny, może ostatecznie spowodować ból i inne problemy
- wyjaśnia kobieta na swoim profilu.

 

If you look the right way you can see the whole World is a garden 🌹🌷🌹🌷🌹🌷🌹🌷

Post udostępniony przez Randalin (@love.randalin)

Randalin jest właścicielka kilku kont na Instagramie, na których zamieszcza  swoje zdjęcia w różnych aranżacjach. Najpopularniejszych z profili liczy ponad 640 tys. obserwujących, a ich liczba ciągle rośnie! Kobieta cieszy się ogromną sympatią fanów modelek plus size.

Randalin nie ma problemów ze swoją nietypową figurą. Podkreśla, że jest z niej zadowolona. Lubi swoją wąską talię i szczupłe ramiona. Pod zdjęciami zbiera wiele komplementów. Niestety nie brakuje również hejtu, ponieważ sylwetka wzbudza skrajne emocje.

Przeczytaj:
Sylwetka klepsydry
Jak dobrać ubrania do typu sylwetki?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)