POLECAMY

W ciągu 11 miesięcy urodziła trójkę dzieci. Nie są to jednak trojaczki!

Eliza cieszy się, że tak szybko doczekała się gromadki dzieci.
Marta Słupska / 8 miesięcy temu
W ciągu 11 miesięcy urodziła trójkę dzieci. Nie są to jednak trojaczki! screen Instagram

27-letnia Australijka Eliza Curby w ciągu niecałego roku wydała na świat trójkę dzieci. Tylko jedno z nich było planowane, ale młoda matka nie żałuje tego, co się jej przytrafiło.

Trójka w niecały rok

Zacznijmy od tego, że mama Elizy jest położną, wydawać by się więc mogło, że kobieta była zaznajomiona z tematem macierzyństwa i wiedziała, czego może się spodziewać po porodzie. Gdy urodziła pierwsze – dodajmy: w pełni planowane – dziecko, była przeszczęsliwa.

Niestety (a może stety?) uwierzyła w to, że karmienie piersią jest skuteczną metodą antykoncepcyjną po porodzie i… sześć miesięcy po urodzeniu córeczki Charlie dowiedziała się, że znów jest w ciąży! Zaskoczenie było podwójne, ponieważ okazało się, że tym razem spodziewa się bliźniaków.

Tym sposobem w niecały rok bezdzietna dotąd Eliza została matką trójki dzieci. Nie żałuje jednak, że tak szybko doczekała się gromadki maluchów.

Zamiast rodzić co kilka lat, patrzeć na ciągle zmieniające się ciało, mam to już za sobą
– powiedziała Eliza.

Zobaczcie ich zdjęcia na Instagramie. Młodej mamie i jej dzieciom życzymy wszystkiego co najlepsze!

Matka dwójki dzieci zmarła przez popularny suplement diety. Dlaczego?

 

Charlie & her brothers 👶🏼👶🏼👶🏼 I can't wait to watch their relationship develop. Will she tell the difference between the two easily or will it take her a while to know if she's cuddling 'Jack' or 'Wolfe'... When will she start saying their names... Will she get along better with one and not the other... So many questions - so exciting 💕 And for someone who studies psychology - so interesting to watch! What were your experiences? : : : : #twins #twinstagram #twinsplusone #twinslove #twinsandatoddler #twinsandmultiples #toddlerplustwins #twinsofinstagram #toddlerplustwohipposinthere #brothersforlife #siblings #siblinglove #babyspam #babystagram #babies #babiesofig #babiesdaily #babiesofinstagram #babiesbabiesbabies #gotbabies #threeinonemum #threeunderone #threeundertwo

Post udostępniony przez Eliza Curby @curbye (@twingenuity.co)

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)