Zdjęcie sprzed 25 lat stało się hitem internetu fot. Adobe Stock

Te zdjęcia dzieli 25 lat. Rozczulająca podróż w czasie stała się hitem internetu

Odtworzyła zdjęcie sprzed 25 lat, na którym była noworodkiem. Teraz sama jest mamą, a jej zdjęcia zachwyciły internautów.
/ 31.07.2020 09:46
Zdjęcie sprzed 25 lat stało się hitem internetu fot. Adobe Stock

Jakiś czas temu w internecie popularne stało się publikowanie zdjęć, na których widać upływ lat. Zdjęcie, które opublikowała szczęśliwa mama to niezwykła podróż w czasie. Z całego świata płyną gratulacje i życzenia zdrowia dla jej synka.

Ten sam lekarz przyjmował poród od matki i jej córki

Młoda mama z USA postanowiła opublikować zdjęcie, na którym pozuje w towarzystwie lekarza położnika. Mężczyzna trzyma na rękach jej maleńkiego synka.

Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że kobieta dysponuje podobnym zdjęciem sprzed 25 lat. Wówczas to ona była na miejscu swojego syna, trzymana przez tego samego lekarza.

Zestawienie 2 zdjęć dobrze ukazuje upływ czasu. Jego prawdziwym bohaterem okrzyknięto natomiast lekarza, który odbierał poród. Doktor Bryan Cox jest bardzo chwalony za swoją pracę, kobiety, które trafiły pod jego opiekę czuły, że są w dobrych rękach.

Synek Lauren Cortez urodził się 27 lipca br. w San Antonio w stanie Teksas. 25-latka ma powody do radości: jej synek jest zdrowy, a rodzina otrzymała ogromne wsparcie od internautów.

Tu nie chodzi o promowanie... Czuję się po prostu niesamowicie pobłogosławiona, mając pięknego i zdrowego chłopca, Logana Jamesa, z miłością mojego życia.
- napisała Lauren Cortez.

Oprócz słów gratulacji zaczęły spływać także zdjęcia od internautów, którzy także postanowili odbyć swoistą podróż w czasie.

To też może cię zainteresować:Rosjanka ma najpiękniejsze włosy na świecie. Trudno uwierzyć, że jeszcze kilka lat temu walczyła z łysieniemTwarz tej dziewczyny została okrzyknięta najpiękniejszą na świecie. Jak wygląda nastolatka?Waży 108 kg, a zdaniem mężczyzn ma idealną figurę. Kobieta przekonuje, że można wyglądać pięknie mimo otyłości

Tagi: internet