Taniec z gwiazdami fot. Screeny Instagram Taniec z Gwiazdami

Taniec z gwiazdami - relacja z marca. Kto odpadł?

Kto zdobył maksymalną liczbę punktów? Kto został nazwany "apetyczną jagodzianką"? Sprawdź, co działo się w ostatnim odcinku "Tańca z Gwiazdami"!
Taniec z gwiazdami fot. Screeny Instagram Taniec z Gwiazdami

Czwarty odcinek "Tańca z gwiazdami" jak zawsze pełen emocji! O kryształową kulę walczyło 8 par. Iwona Cichosz i Stefano Terrazzino, Paulina Chylewska i Jacek Jeshke, Dominika Gwit i Żora Korolyow, Michał Malinowski i Agnieszka Kaczorowska, Marcin Korcz i Wiktoria Omyła, Natalia Szroeder i Jan Kliment, Monika Mariotti i Rafał Maserak, Mariusz Kałamaga oraz Valierija Żurawlewa. Występy oceniało jury w składzie: Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski, Michał Malitowski i Beata Tyszkiewicz. Zobacz, jak poszło uczestnikom programu, ile zdobyli punktów i kto opuścił show!

Michał Malinowski i Agnieszka Kaczorowska

Jako pierwsi wystąpili Michał Malinowski i Agnieszka Kaczorowska. Para została oceniona bardzo kiepsko. Iwona Pavlović powiedziała: "Cała cha-cha na zgiętych kolanach mnie nie interesuje." Para zdobyła tylko 27 punktów!

 

#tanieczgwiazdami @agakaczor @michal_malinowski_official

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

 

Dominika Gwit oraz Żora

Kolejną parą była Dominika Gwit oraz Żora. Fokstrot bardzo się spodobał, chociaż Andrzej Grabowski ocenił całość występu jako "nudy na pudy". Kreacja Dominiki i jej cały look zachwycił jury. Beata Tyszkiewicz powiedziała nawe: "Pani Dominiko, jest pani najbardziej apetyczną jagodzianką, jaką widziałam." Występ został oceniony na 31 punktów.

 

@dominikagwit @stefanoterrazzino #tanieczgwiazdami

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

 

Natalia Szroeder i Jan Kliment

Około 20.43 na scenie pojawiali się Natalia Szroeder i Jan Kliment. Para otrzymała maksymalną ilość punktów. "Byliście jak błyskawica" - mówiła Beata Tyszkiewicz.

 

@natalia_szroeder #tanieczgwiazdami

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

 

Monika Mariotti i Rafał Maserak

Monika Mariotti i Rafał Maserak zachwycali rumbą, którą zatańczyli do piosenki "Power of love". Ona w czarnej sukni uwiodła jury i widzów. On wyglądał jak prawdziwy macho. Para zdobyła 33 punkty.

 

Zaraz zaczynamy bądźcie z nami potrzebujemy waszego wsparcia para numer 11 @monika.mariotti #dwts #taniec #tzg @polsat

Post udostępniony przez Rafał Maserak (@rmaserak)

 

Paulina Chylewska i Jacek Jeschke

Taniec Pauliny Chylewskiej i Jacka Jeschke spowodował, że sam Andrzej Graboski skomentował to w następujacy sposób "Ciarki mi przechodziły". "Jesteś piękna ustawiona w ramie" - dodała Iwona do Pauliny. Para zdobyła 37 punktów.

 

Mariusz Kałamaga i Valierija Żurawlewa

Mariusz Kałamaga oraz Valierija Żurawlewa zatańczyli wspaniałą ch-chę. Zdobyli łącznie 32 punkty.

 

Iwona Cichosz i Stefano Terrazzino

Iwona Cichosz i Stefano Terrazzino zdobyli 30 punktów. Para została doceniona przede wszystkim za technikę oraz piękny i powabny wygląd.

 

My już gotowy ! A wy ?

Post udostępniony przez Stefano (@stefanoterrazzino)

 

Marcin Korcz i Wiktoria Omyła

Marcin Korcz i Wiktoria Omyła tańczyli taniec współczesny. Iwona Pavlović powiedziała: "Ja tu lekko przysypiałam". Para zdobyła łacznie 30 punktów oraz dodatkowe 3 punkty za drugą konkurencję (jive).

Zobacz akrobacje Dominiki Gwit z "Tańca z gwiazdami"

Ostatnia konkurencja

To konkurencja, w której wszystkie pary tańczyły razem na parkiecie. Jury miało wybrać osoby, które zatańczyły najgorzej. Jako pierwsza z parkietu zniknęła Paulina i Jacek. Następnie Iwona i Stefano, Mariusz i Valerija, Monika i Rafał, Michał i Agnieszka, Dominika i Żora, a potem Natalia Szroeder i Jan. Konkurencję zwyciężyli Marcin i Wiktoria, co dało im dodatkowe 3 punkty i 4. miejsce w klasyfikacji.

Kto odpadł z programu?

Decyzja telewidzów z programu odpadli Paulian Chylewska i Jacek Jeshke.

 

Dzisiaj odpadają Paulina i Jacek 😕

Post udostępniony przez Dancing with The Stars FanClub (@tanieczgwiazdamifanclub)

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)