Tak było na Power Day 2018! Zobacz relację z wydarzenia organizowanego przez Polki.pl

Świetne kobiety, super wykłady i rewelacyjna strefa zdrowia i urody. To wszystko zorganizowałyśmy właśnie dla was! Zobaczcie relację z eventu Power Day 2018!
Agata Bernaciak / 26.06.2018 12:31

Power Day to święto wszystkich kobiet!

8 godzin pełnych inspirujących spotkań, pozytywnej energii i wiedzy przekazywanej przez najlepszych, czyli wykłady:

  1. Dagmary Skalskiej "Egoizm to nie grzech"
  2. Miłosza Brzezińskiego "Już nigdy więcej nie dam się tak..."
  3. Olgi Kozierowskiej "Kry-zyski"
  4. Katarzyny Miller "Jak być kochaną?"
  5. Tatiany Mindewicz-Puacz "Luz i tak nie będę idealna"

Power Day powstał z myślą o kobietach, które chcą w końcu poczuć się pewnie (w biznesie i w życiu osobistym!). Cykl wykładów i warsztatów z mistrzami polskiej motywacji odbył się 16 czerwca w Muzeum Polin w Warszawie.

- To była najlepsza sobota od wielu tygodni. W końcu poświęciłam ją sobie, ale nie zmarnowałam jej na siedzenie przed telewizorem. Te wykłady były tak inspirujące! Otwierają oczy i pokazują, jak lepiej, świadomie żyć! Do tego strefa urody poza wykładami - bomba! - mówi Joanna, która o Power Day dowiedziała się z naszego Facebooka. - Każda z nas powinna raz na jakiś czas, zafundować sobie taki energetyzujący dzień! 

- Nie wiem, co było najlepsze? Wykłady (każdy inny, wszystkie takie świetne i inspirujące! I Katarzyna Miller śpiewająca na scenie!), warsztaty, przeróżne stoiska przygotowane specjalnie dla kobiet czy... same kobiety! Takie dni, kiedy spotykają się aktywne, piękne kobiety, naprawdę dodają siły i dobrej energii. Zasługujemy na nie. Jestem dumna z Polek i dumna z tego, że jestem Polką - ocenia Magda Klimkowska, redaktorka naczelna Polki.pl

Poza motywującymi wykładami, uczestniczki wydarzenia mogły skorzystać z porad optometrysty Johnson & Johnson Acuvue , usług najlepszych makijażystów marki AA Wings, z pomocy fryzjerów współpracujących z marką Philips oraz z porad finansowych ekspertów z firmy Vienna Life.

Zobacz, jak było podczas tej niezwykłej imprezy!

 

KOMENTARZE (0)