Spot o szkodliwości smogu z Franciszkiem Pieczką - genialna reklama o smogu

Daje do myślenia.
Małgorzata Machnicka / 07.02.2017 15:46

Większość miast w Polsce walczy z potwornym zanieczyszczeniem powietrza. I to już od dłuższego czasu. Mimo, że niektórzy twierdzą, że smog to wymysł (lewicowych) mediów, prawda jest taka, że problem istnieje. I nie ma się z czego śmiać. Na nic zdadzą się nasza zdrowa dieta i sportowy tryb życia, jeśli codziennie wdychamy tyle zanieczyszczeń, które rujnują nasz organizm.


Jak długo mamy tak żyć?! I to tylko przez to, że niektórzy z nas, w tym być może także i nasi sąsiedzi nie dbają o środowisko tak jak powinni? Gdybyśmy mieli oczy dokoła głowy i nie dawali przyzwolenia na gryzący, czarny dym z komina z domu obok, byłoby lepiej?

Raport o smogu. Czym oddychamy w Polsce?

Nie chodzi tu o zwykłe donosicielstwo, ale o odrobinę troski o nasze wspólne dobro. Nie bądźcie obojętni, gdy obok nas dzieje się coś, co źle wpływa na nasze środowisko.


Spot "Nie truj sąsiada" zrealizowany przez EXA Studio w ramach akcji "Gmina z dobrą energią" ma zachęcać ludzi do większej dbałości o środowisko i o sąsiadów. W roli głównej wystąpił Franciszek Pieczka. Obejrzyjcie koniecznie!

Co na temat smogu myślą warszawiacy?

Tagi: Smog
KOMENTARZE (1)

Redakcja poleca

REKLAMA