Śmiejące się kobiety fot. Adobe Stock

#POWERDAY, czyli radość z wiedzy. Za nami bezpłatne wykłady mistrzów motywacji!

Power Day to kilka godzin pełnych inspirujących spotkań, pozytywnej energii i wiedzy przekazywanej przez najlepszych. To wydarzenie przygotowane z myślą o kobietach, które chcą poczuć się pewnie – w biznesie i w życiu osobistym.
Redaktorki Polki.pl / 29.05.2019 15:42
Śmiejące się kobiety fot. Adobe Stock

Power Day to cykl wykładów, a wśród prelegentów w tym roku znaleźli się:

  • Olga Kozierowska - bizneswoman, dziennikarka, trener biznesu i ekspertka od życiowych zmian. Stworzyła Sukces Pisany Szminką – pierwszą w Polsce organizację oraz portal internetowy, które kompleksowo wspierają przedsiębiorczość kobiet.
    W power speech „Jak oswoić Nosorożca” opowiedziała o tym, co robią nam lęki, jak je oswoić na poziomie emocjonalnym, somatycznym i poznawczym.
  • Maria Sadowska - uznana wokalistka, reżyserka, kompozytorka i autorka tekstów. Niepokorna i bezkompromisowa. Podąża własną drogą, stroni od sensacji i rozgłosu. Od lat zaangażowana w sprawy kobiet. Wielokrotnie nagradzana za swoje działania. Podczas wystąpienia „Jak zaakceptować zmiany i nie stracić gruntu pod nogami?” opowiedziała, jak czerpać siłę z niepewności i osiągnąć sukces i stabilizację.

  • Piotr Bucki - szkoleniowiec, wykładowca, nauczyciel, dziennikarz, coach, manager facet, syn, brat, tłumacz, wujek. Nie jest ojcem ani mężem. Bywał aktorem, konferansjerem, modelem. W każdej z ról czuje się dobrze i każda go definiuje. Jego ulubione pytanie to: „Dlaczego?”.
    Podczas wykładu „Masz 168 godzin. Jak świadomie wykorzystać ten czas?” odpowiedział, jak uczyć się świadomego, uważnego, rozważnego korzystania z czasu. Z każdej chwili. Tak, by doprowadzić do sytuacji, gdy każda minuta będzie twoim świadomym wyborem.

Poniżej najdziesz relację wideo z #POWERDAY:

Partnerem merytorycznym Power Day jest Fundacja Sukces Pisany Szminką, a organizatorem strategicznym Edipresse Polska SA. Już po raz drugi Power Day odbył się 25 maja 2019 r. w Warszawie w Centrum Konferencyjnym Polin. W tym roku gościliśmy ponad 370 pań.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)