POLECAMY

Polki tworzą fronty do szafek IKEA!

Minimalistyczne i piękne.
Polki tworzą fronty do szafek IKEA! fot. materiały prasowe
Założycielki studia projektowego Odwzorowanie Magda Milejska i Kasia Kurowska-Loedl zaprojektowały dla szwedzkiego giganta minimalistyczne fronty, które sprawdzą się w każdym wnętrzu.
 
Dziewczyny hołdują szwedzkiej sztuce umiaru zwanej "lagom". Idea ta widoczna jest także w rozsądnym podejściu Szwedów do kreowania przestrzeni i zgodnie z nią wyjątkowe wzornictwo nie musi iść w parze z wysoką ceną.
 

fot. FROPT

14 hitów wnętrzarskich z wyprzedaży!

Odwzorowanie zrodziło się z przekonania, że dobre wzornictwo nie musi być luksusem, a powinno stać się częścią codzienności. Uważam, że każdy ma prawo poruszać się w intuicyjnej, ładnej (nie bójmy się tego słowa!) rzeczywistości. Nie każdemu mogę jednak zaoferować swoje usługi, stąd pomysł na rozwiązanie, które pozwoli bez konieczności angażowania projektanta stworzyć dobrze zaaranżowaną przestrzeń.


fot. FROPT

Obie uwielbiamy IKEA za jej funkcjonalność oraz jakość w rozsądnej cenie i wiemy, że można tam znaleźć wszystko co potrzebne, żeby skompletować doskonałą bazę pod kuchnię. Wierzymy, że nasze unikalne fronty w połączeniu z szafkami METOD, BESÄ i PAX pozwolą każdemu stworzyć wymarzoną przestrzeń.

Jak wygląda pierwsza kolekcja?

Fronty FROPT wykonane są z płyty mdf. Na pierwszą kolekcję - "Terra" składają się cztery modele: gładki front zalakierowany w wykończeniu matowym PURE, MODERN z dodatkowo wyfrezowanym we froncie uchwytem, BRUSH - front zalakierowany w wykończeniu matowym z frezowanymi pasami przypominającymi pociągnięcie pędzla oraz CLASSIC - front w wykończeniu matowym, autorska wariacja na temat klasycznych frontów wpisanych w żłobioną ramę.
 
Kolekcja opiera się na czterech kolorach ziemi: terracotta, khaki, piaskowym beżu oraz kamiennej szarości. Klienci marki mogą dowolnie konfigurować modele z rekomendowanymi kolorami, a dodatkowo istnieje opcja zamówienia frontu w dowolnym kolorze ze wzornika RAL i NCS. 

Trendy wnętrzarskie, o których wolałybyśmy zapomnieć

Fronty aktualnie można kupić składając indywidualne zamówienie na adres hej@fropt.pl, a od sierpnia każdy będzie mógł je samodzielnie zamówić na stronie internetowej fropt.pl. Dla klientów FROPT przewidziana będzie także usługa projektowania wnętrza. Czas realizacji frontów wynosi ok. 6-8 tyg.
 
Fronty FROPT są kompatybilne z popularnymi systemami meblowymi IKEA m.in. METOD czy PAX. 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)