Para lesbijek zrobiła ciążową sesję. Internauci komentują: „Biedne dzieci wychowane przez zboczeńców”

Sesja ciążowa fot. Adobe Stock
Melanie i Vanessa są parą od wielu lat i doczekały się dwójki dzieci. Ich brzuszkowa sesja wywołała jednak spore poruszenie w mediach społecznościowych.
/ 25.09.2020 11:58
Sesja ciążowa fot. Adobe Stock

Wychowywanie dzieci przez pary homoseksualne wciąż budzi ogromne kontrowersje i dzieli społeczeństwo. Nie inaczej było w przypadku Melanie i Vanessy, pary lesbijek, które pokazały w mediach społecznościowych urocze zdjęcie ciążowe. Ich fotografia wywołała niemałe poruszenie. 

Sesja ciążowa pary lesbijek

Melanie i Vanessa mieszkają w Brazylii i są parą z wieloletnim stażem. Wychowują wspólnie dwójkę dzieci. Ich fotografia ciążowa została opublikowana na jednym z brazylijskich profili na Instagramie, który zrzesza osoby ze społeczności LGBT+. Jest to kolaż fotografii, na których raz to Melanie jest ciąży, a raz Vanessa. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez mel roy (@therealmelroy)

Oba zdjęcia dzieli rok, a wykonano je w lutym 2020 roku. Podpisane je „Zamiana miejsc”. Kobiety postanowiły, że jedno z ich dzieci urodzi jedna z nich, a drugie - druga. W ten sposób każda mogła doświadczyć przeżycia, jakim jest ciąża. 

Vanessa i ja zawsze powtarzałyśmy, że obie chcemy nosić dziecko. Ciało kobiety jest niesamowite. Sposób, w jaki tworzy i rozwija drugiego człowieka jest niesamowity. Mamy nadzieję, że nasz obraz jest znakiem, że niektóre kobiety mogą potrzebować zachęty do zajścia w ciążę - zdradziła Melanie w sieci

Fotografia kobiet wywołała ogromne poruszenie. Na Instagramie polubiono je już 165 tysięcy razy i skomentowano kilkanaście tysięcy razy. Internauci podzielili się jednak na dwa obozy. Część z nich uważa, że fotografia to bardzo piękny obraz rodzin LGBT+, który udowadnia, że miłość nie zna granic. Dla innych osób, o bardziej konserwatywnych poglądach, wychowywanie dzieci przez pary homoseksualne jest nie do pomyślenia. 

- Przepiękne zdjęcie. Jesteście wspaniałe!
- Jaka cudowna rodzinka. Życzę wam wszystkiego najlepszego
- Niby wszystko ładnie, ale jakoś nie mogę się z tym pogodzić. Dla mnie rodzina to mężczyzna i kobieta
- Biedne dzieci. Wychowane przez zboczeńców- czytamy w komentarzach pod zdjęciem

Zobacz też:
Duffy zdradziła szczegóły swojego porwania. "Gwałt to jak przeżycie morderstwa"
Kampania, która uświadamia absurdalność stereotypów dotyczących przemocy seksualnej
W Australii wprowadzono "prawo knebla". Zabrania ofiarom gwałtu i molestowania mówić o swoich przejściach

Tagi: ciąża, LGBT

Redakcja poleca

REKLAMA