Pani Ania ma 93 lata i jest gwiazdą Instagrama. Zdradza sekret swojego wigoru

93-letnia pani Ania to gwiazda Instagrama screen Instagram
Pani Ania na swoje 92. urodziny postanowiła założyć konto na Instagramie. Od tego czasu zyskała rzeszę fanów.
/ 29.09.2020 12:17
93-letnia pani Ania to gwiazda Instagrama screen Instagram

Wielu seniorów stroni od technologii i mediów społecznościowych, wybierając raczej tradycyjne formy komunikacji. Starsze osoby zwykle nie przepadają za udzielaniem się w internecie, jednak na szczęście w tej kwestii coraz częściej starają się otwierać „na nowe”. W gronie wielbicielek social mediów jest pani Ania, która prowadzi na Instagramie profil „Życie zaczyna się po 90-tce”. 

93-letnia pani Ania z Instagrama 

Mam na imię Ania i w wieku 85 lat wyemigrowałam do UK. Kiedy stuknęły mi 92 lata zapragnęłam mieć konto na Instagramie. Pokażę, że jest to możliwe - czytamy w opisie konta pani Ani

Dziś 93-letnia kobieta aktywnie działa w aplikacji i pokazuje swoje codzienne życie. Emerytka jest niezwykle aktywna i widać, że kocha spacery i rozmowy ze swoimi bliskimi oraz fanami.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez zyciezaczynasiepo90+ (@zycie_zaczyna_sie_po_90)

Pani Ania bardzo często zabiera też głos w kwestiach społecznych i wspiera Polaków w walce o prawa mniejszości i nie tylko. Kobieta pomaga też w promowaniu zbiórek pieniędzy dla potrzebujących. 

Jaki jest sekret wigoru pani Ani? 93-latka wielokrotnie sama podkreśla, że liczy się przede wszystkim optymistyczne nastawienie do życia i dużo uśmiechu. Zmartwienie się nie rozwiąże problemów, a tylko zaszkodzi. Emerytka przypomina również, że w każdym wieku bardzo potrzebny jest ruch i aktywność fizyczna, która pozwala zachować dobrą kondycję. 

Nam pozostaje pani Ani po prostu pozazdrościć i życzyć jeszcze wielu lat zdrowia i spokoju oraz sukcesów na Instagramie. Jej radosne posty z pewnością warto obserwować! 

Może cię też zainteresować: 
41-latka nagrywa ze swoją córką filmiki na TikToku. Ludzie nie umieją rozróżnić, która jest która
Ma 60 lat, ale młodej i zdrowej cery pozazdrościłaby jej niejedna nastolatka. Zdradziła, jaki jest jej sekret
Para lesbijek zrobiła ciążową sesję. Internauci komentują: "Biedne dzieci wychowane przez zboczeńców"

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA