Matka karmi dziecko fast foodami fot. Adobe Stock

Od małego karmi córkę fast foodami i nie widzi w tym nic złego

Młoda mama nie widzi nic złego w karmieniu kilkumiesięcznego dziecka frytkami czy hamburgerami. Twierdzi, że dziecko jest zdrowe i lubi takie jedzenie.
/ 16.09.2020 13:31
Matka karmi dziecko fast foodami fot. Adobe Stock

Wyznanie młodej mamy z Wielkiej Brytanii, szokuje nie tylko na Wyspach. Kobieta nie widzi nic złego w tym, że podaje swojej córeczce jedzenie typu fast food. Twierdzi, że postępuje dobrze, a jej bliscy tylko utwierdzają ją w tym przekonaniu.

Kobieta karmiła 6-miesięczną córkę frytkami i hamburgerami

Trudno uwierzyć w to, że w XXI wieku można świadomie karmić tak małe dziecko przetworzonym jedzeniem, w dodatku takim, które smażone było w głębokim tłuszczu. Przyjaciele 18-letniej Jamie-Leigh Gibson martwili się jednak tylko tym, by jej córeczka mogłaby zadławić się frytką.

By udowodnić, że nie jest to niezdrowe, młoda mama postarała się nawet o zaświadczenie od lekarza. Papier ma zamknąć usta wszystkim, którzy twierdzą, że dziecko nie może być zdrowe, odżywiając się w ten sposób. Jednak ani ona, ani jej rodzina, nie widzą nic złego w podawaniu dziecku jedzenia typu fast food. 

Wyznanie zostało poprzedzone krytyką matki, która przyznała się do tego, że podaje dziecku jedzenie z KFC. Jamie-Leigh z kolei preferuje dania z sieci McDonald's oraz Burger King. 

Matka twierdzi, że karmienie dziecka fast foodami jest w porządku

Dziś mała Aniyah ma 16 miesięcy i regularnie dostaje hamburgery czy frytki jako przekąski, a jej mama twierdzi, że córeczka je lubi. 

Uważa, że dieta córki mimo wszystko jest właściwa, ponieważ dziecko jest także karmione piersią, je warzywa i owoce. Zdecydowanie woli jednak słone przekąski.

Nic dziwnego, że maluch chętnie sięga po takie smaki, jednak w żadnej mierze nie należy twierdzić, że jest to dla niego doby wybór. To, co ląduje na talerzu dziecka, nie pozostaje bez wpływu na jego zdrowie nie tylko w wieku kilku lat, ale także gdy już dorośnie.

Źródło: The Sun

Czytaj więcej o rodzicach stosujących kontrowersyjne metody:Pozwala 5-letniemu synowi grać na komputerze 6 godz. dziennie. „To łatwiejsze niż pilnowanie go”Ojciec trzymał swojego synka tuż nad przepaścią, by zrobić zdjęcie. Wywołał w sieci prawdziwy skandalPokazała zdjęcie swojej 3-letniej córki w pełnym makijażu. „Nie powinno być tego w Internecie”