Smutny chłopiec siedzi przy stoliku fot. Adobe Stock

Nikt nie przyszedł na urodziny 6-latka. Internauci wsparli chłopca

Zdjęcie smutnego chłopca trafiło do sieci za sprawą mamy. Odzew internautów przeszedł najśmielsze oczekiwania!
/ 25.10.2018 12:14
Smutny chłopiec siedzi przy stoliku fot. Adobe Stock

6-letni Teddy Mazzini zaprosił na swoje przyjęcie urodzinowe 32 osoby, kolegów i koleżanki z klasy. Impreza została zorganizowana w lokalnej pizzerni. Chłopiec z ekscytacją oczekiwał nadejścia swoich gości. Niestety nikt nie przyszedł. Zdjęcie smutnego syna zamieściła w internecie jego mama. Post stał się viralem!

Internauci uratowali fatalne urodziny

Pod wpisem szybko zaczęły się pojawiać komentarze ze słowami pocieszenia dla 6-latka. Internauci składali chłopcu serdeczne życzenia urodzinowe oraz pisali, że Teddy nie powinien się przejmować. Liczba wpisów rosła lawinowo. Komentujący udostępniali wpis kolejnym osobom.

- Wszystkiego najlepszego, mały człowieku!
- Nic się nie stało, cała pizza twoja!
- Chciałabym przyjść na twoje przyjęcie urodzinowe
- pisali internauci.

Swojego wsparcia udzielili chłopcu również lokalni sportowcy i celebryci. W sprawę zaangażował się producent muzyczny DJ Khaled, który obiecał, że Teddy zostanie od niego prezent. Te urodziny Teddy z pewnością zapamięta do końca życia!

Wśród wielu pozytywnych komentarzy od internautów, pojawiły się również gorzkie słowa krytyki. Niektórzy z komentujących pisali, że matka chłopca nie powinna zamieszczać zdjęcia syna w internecie. Ich zdaniem, chwilowa popularność w sieci może przynieść chłopcu tyle samo szkody, co pożytku.

Przeczytaj:
Menu na przyjęcie urodzinowe dla najmłodszych
Kinderbal - co ugotować na przyjęcie dla dziecka?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)