Para 90-latków udowadnia, że na miłość nigdy nie jest za późno. Nie patrząc na swój wiek, wzięli ślub

Pan Jan i pani Helena przed Bogiem ślubowali sobie miłość aż do śmierci. Nie mieli nikogo bliskiego, więc pobrali się tylko w obecności księdza i fotografa. Wzruszająca historia!
Małgorzata Germak / 8 miesięcy temu
Para 90-latków udowadnia, że na miłość nigdy nie jest za późno. Nie patrząc na swój wiek, wzięli ślub fot. screen Instagram, fot: Daniel Krakowiak

Na miłość nigdy nie jest za późno – dzięki panu Janowi i pani Helenie te słowa nabierają mocy i nie sposób w nie nie wierzyć. Starsi państwo postanowili zostać… młodą parą. Choć mają po 90 lat, zdecydowali przed Bogiem wyznać sobie miłość. W kościele byli tylko oni, ksiądz i fotograf, którego zresztą poprosili, by został ich świadkiem w tak ważnym dla nich dniu. Nie mieli nikogo bliskiego, ale teraz mają siebie.

Wyznał miłość przez głośniki, padł na kolana przy wszystkich i oświadczył się ukochanej… w Kauflandzie

Nikt pewnie nie dowiedziałby się o ceremonii tych 90-latków, gdyby nie Daniel Krakowiak – fotograf z Warszawy, który na swoim koncie na Instagramie opublikował zdjęcie ze ślubu pana Jana i pani Heleny, i opisał całą historię.

Zastanawiałeś się kiedyś, który moment jest odpowiedni na ślub?” – zaczął swoją opowieść. „Przekonałem się dziś, że wiek 90 lat nie jest żadną przeszkodą. Wręcz przeciwnie - NA MIŁOŚĆ NIGDY NIE JEST ZA PÓŹNO. Pan Jan i pani Helena w pokorze i przy pustym kościele, przed Bogiem ślubowali sobie AŻ DO ŚMIERCI! Był to dla mnie szczególny moment, ponieważ Ci Państwo nie mają nikogo bliskiego... Ja jako obca im osoba zostałem poproszony o bycie świadkiem ich ważnego dnia” – pisze fotograf.
Na koniec Daniel wyznał, że zazdrości im takiej miłości. „Czegoś takiego życzę sobie i Tobie” – podsumował.

Ta skromna ceremonia i piękna historia poruszyła internautów. Pod postem Daniela Krakowiaka pojawiło się wiele ciepłych słów.
„Coś wspaniałego, ale jednocześnie nieprawdopodobnego”, „Wzruszające i piękne”, „Piękna sprawa, choć chyba każdemu marzy się ślub z kimś na całe życie, ale w trochę młodszym wieku... Z drugiej strony wolałabym czekać jeszcze 60 lat niż nie doczekać się wcale. Ale najważniejsze to życzyć młodej parze jak najwięcej i najdłużej szczęścia razem”, „Bratnie dusze, odnaleźli się po prostu…”, „Mega wzruszająco ♥️ żal tylko, że nie mają z kim podzielić się swoim szczęściem, ale z drugiej strony mają siebie! Pewnie to im w zupełności wystarcza” – aż miło się czytało te wszystkie wpisy ludzi pod zdjęciem tej wyjątkowej młodej pary.

Posypały się też oczywiście liczne życzenia dla nowożeńców, do których i my się dołączamy – szczęścia i nieustającej miłości.

Czytaj też:

Nadchodzą wielkie mrozy. Będzie nawet -20 stopni! Gdzie i kiedy?Urządzono obławę na krowę, której udało się uciec przez rzezią. Zwierzę zmarło ze stresu w transporcie

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/6 miesięcy temu
Prosze o usuniecie hejtu. Narusza dobra osobiste ks. Krzysztofa Litwy. Jest klamliwy.
/8 miesięcy temu
Dwa niepowiązane tematy. Będą wyjaśniać sprawę zabójstwa Roberta przez księdza Krzysztofa Litwę 2 lata i umorzą. Zdaje się, że ci sami umarzają co marginalizują program Ktokolwiek widział, ktokowiek wie. Nie, że PiS, są różne stronnictwa w PiSie, zdaje się, że bardziej stronnictwo Macierewicza-Putina walczy z komuną usuwając "997", "Ktokolwiek...", umarzając sprawy księży patriotów współpracowników. Mogę się mylić. W każdym bądź razie dajcie spokój, że niezależność pana Minko czy Fajbusiewicza (jeśli rzeczywiście ma miejsce) od obozu władzy i prokuratury w wyjaśnianiu spraw jest zła. I nie, że PiS, bo przecież podobnie wyjaśniają bez względu na partię przy władzy. wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/po-tym-zabojstwie-przestalem-wierzyc-w-boga-czy-to-ksieza-zabili-roberta-wojtowicza/z882hme wirtualnemedia.pl/artykul/ktokolwiek-widzial-ktokolwiek-wie-tvp3-koniec-emisji-tvp1