POLECAMY

„To ja. Tak wyglądam. Bez upiększeń, retuszu, filtrów”. Magdalena Cielecka poruszyła internet swoim wpisem i zdjęciem

Aktorka skończyła 46 lat. W dniu urodzin postanowiła pokazać na Facebooku, jak naprawdę wygląda. Czego sobie życzy?
Małgorzata Germak / 7 miesięcy temu
„To ja. Tak wyglądam. Bez upiększeń, retuszu, filtrów”. Magdalena Cielecka poruszyła internet swoim wpisem i zdjęciem fot. ONS.pl

Magdalena Cielecka postanowiła w niecodzienny sposób uczcić swoje urodziny. 20 lutego aktorka skończyła 46 lat. Z tej okazji na Facebooku opublikowała swoje zdjęcie, na którym jest w stu procentach naturalna. Widać, że naprawdę nie ma makijażu. Nie użyła żadnych filtrów ani retuszu. Pod zdjęciem sama sobie złożyła piękne życzenia. Wszyscy zaczęli szerować wpis aktorki. Pod zdjęciem pojawiły się setki komentarzy. I ciągle dochodzą kolejne. Bez dwóch zdań – Cielecka poruszyła internet. 

Paulina Krupińska szczerze o urokach macierzyństwa – nie zawsze jest kolorowo

„Dziś moje 46 urodziny. To ja. Tak wyglądam. Bez upiększeń, retuszu, filtrów. Taka jestem. Trochę już przeżyłam, wielu rzeczy dotknęłam, sporo ludzi spotkałam. Ciągle liczę na więcej! I piękniej. Mądrzej. Życzę sobie dobrego, świadomego życia. Wrażliwości na innych i słabszych. Szacunku dla wartości. Nieustawania w dążeniu do prawdy. Ciekawości i rozwoju. Wolności i demokracji. Wspólnoty. Pokoju. Miłości. I nadziei, że to wszystko nastąpi” – napisała Magdalena Cielecka pod swoim zdjęciem na Facebooku.

Fani aktorki gratulują jej odwagi, doceniają szczerość. Każdy chce zostawić coś ciepłego od siebie pod postem Magdaleny.

„Jesteś piękną kobietą i pięknym człowiekiem! I nie muszę Ci życzyć, by tak pozostało, bo wiem, że to się nie zmieni nigdy. Natomiast życzę Ci po prostu, żebyś była szczęśliwa!” – pisze jeden z internautów.

„Bez dorysowanych brwi, sztucznych rzęs ‚natural lashes’, bez ust jak bąble, bez wypełniaczy w policzkach… Coś wspaniałego. Więcej takich kobiet!” – komentuje fanka aktorki.

„Świat nasz i wszystko dookoła byłoby zwyczajnie lepsze, gdybyśmy wszyscy życzyli innym tego samego, co życzy sobie Magda Cielecka, i gdyby jeszcze w dodatku te życzenia spełniały się choć w części…” – czytamy w kolejnym komentarzu.

Co sądzicie o urodzinowym wpisie Magdy Cieleckiej?

Czytaj też:

Kora odebrała najnowsze wyniki badań. Jaki jest stan zdrowia piosenkarki?Znana aktorka zdecydowała się na usunięcie macicy! Przyczyną była poważna choroba, na którą cierpią miliony kobiet

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/7 miesięcy temu
Popieram. Ma prawo pisać w ten sposób. Nic złego nie zrobiła.